Blue Marine Mielno
Szybkie wyszukiwanie

Pałac Wąsosz

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Pałac Wąsosz znajduje się we wsi Wąsosz na Pojezierzu Drawskim w województwie zachodniopomorskim. Obiekt mieści się w pobliżu Złocieńca i Szczecinka. Świetne warunki przyrodnicze, na które składa się bliskość pachnących lasów i Jeziora Wąsosz sprawia, że pałac jest idealnym miejscem na wypoczynek rodzinny, imprezę okolicznościową czy spotkanie biznesowe w województwie zachodniopomorskim.

W obiekcie znajduje się szeroki wybór miejsc noclegowych – od pokoi 1- do kilkuosobowych typu standard, przez przestronne pokoje typu studio, aż po luksusowe apartamenty urządzone w stylu pałacowym. Wszystkie pokoje mają własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym.

W Pałacu Wąsosz znajduje się również centrum konferencyjne. W jego skład wchodzą sale konferencyjne, szkoleniowe i bankietowe, które łącznie przyjmą przeszło 200 gości. Nowoczesny sprzęt, który znajduje się w ośrodku szkoleniowym wpłynie na niezakłócony przebieg konferencji. Pałac Wąsosz to świetny wybór. Spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".