Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie
19.01.2017

Hotel Campanile Nowy Targ - Zakopane już działa! 16 sierpnia nastąpiło oficjalne otwarcie

Hotel Campanile Nowy Targ - Zakopane już działa! 16 sierpnia nastąpiło oficjalne otwarcie

Druga co do wielkości grupa hotelowa w Europie Louvre  Hotels  Group otworzyła swój pierwszy obiekt w Nowym Targu. Razem z konsorcjum Valg-Podhale dostrzegła potencjał drzemiący w tym podhalańskim mieście i wybudowała hotel pod marką Campanile. To już 11 taki hotel w Polsce.

-Cieszę się, że sieć widzi potencjał w Nowym Targu, ciągle nieodkrytym jeszcze ośrodku turystycznym. Jestem przekonana,  że  obecność  międzynarodowej  marki  hotelowej  u  podnóża  Tatr  wpłynie korzystnie na rozwój miasta - powiedziała Anna Kowalska, Dyrektor Hotelu Campanile Nowy Targ – Zakopane.

Hotel oferuje bogatą ofertę konferencyjną dzięki nowoczesnemu centrum konferencyjno-bankietowemu. W tym wyjątkowym miejscu zorganizować można rozmaite eventy nawet na 120 osób. Wrażenie robi również dwupoziomowa restauracja na ostatnich piętrach, a także przepiękny panoramiczny widok na Tatry, który można oglądać z jej okien oraz tarasu.

Tak jak w innych hotelach Campanile w Polsce, tak i tu zachwycić się można designerskimi wnętrzami, które charakteryzuje minimalizm i harmonijne łączenie się barw - zieleni, fuksji, granatu i fioletu.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT
Hotel Casa Nowy Targ - Zakopane
Hotel Casa Nowy Targ - Zakopane

Nowy Targ
małopolskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl
ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".