Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
3.12.2012

Hotel Likus we Wrocławiu

Wrocław wzbogaci się o nowy obiekt hotelowy. Według planu budowa hotelu rozpocznie się w pierwszej połowie 2013 roku. Pierwsi goście natomiast będą mogli go odwiedzać już w 2015 roku.

Inwestorem jest firma Likus Hotele i Restauracje. Hotel nie będzie pierwszym obiektem firmy we Wrocławiu, gdyż Likus jest także właścicielem Hotelu Monopol mieszczącego się przy ulicy Haliny Modrzejewskiej. Firma posiada też obiekty hotelowe w Krakowie, Łodzi, Katowicach i Poznaniu.

Nowy wrocławski hotel będzie zlokalizowany między Operą i Narodowym Forum Muzyki. Swoim gościom będzie oferował komfortowe miejsca noclegowe w 145 wygodnych pokojach. Budynek będzie składał się z pięciu pięter na których znajdą się również centrum konferencyjne, kompleks SPA, restauracje, kawiarnie i sklepy. W podziemnych kondygnacjach hotelu powstanie parking.

O nowej inwestycji entuzjastycznie wypowiada się Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia. Zaznacza, że zapotrzebowanie na miejsca noclegowe w mieście wciąż wzrasta i dotychczasowa baza noclegowa przestaje wystarczać, więc nowy hotel rozwiąże problem.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij