Jak odnieść sukces na targach? Uczestnicy Expo Marketing 2019 dowiedzą się tego już 5 czerwca

Jak odnieść sukces na targach? Uczestnicy Expo Marketing 2019 dowiedzą się tego już 5 czerwca

5 czerwca, w światowy dzień targów Global Exhibitions Day, branża targowa spotka się w ramach kolejnej edycji Expo Marketing, by dowiedzieć się, jak odnieść sukces na targach w czasach nowych oczekiwań klientów. Wydarzenie odbędzie się w warszawskim Centrum Praskim Koneser. 

Patronem Honorowym Expo Marketing jest m. in. Polska Izba Przemysłu Targowego. Celem wydarzenia jest stworzenie platformy wymiany informacji i kontaktów dla optymalnego targów jako skutecznego narzędzia biznesowego, a także prezentacja najnowszych osiągnięć marketingu wystawienniczego na rzecz pozyskania klientów na międzynarodowych rynkach. 5 czerwca uczestnicy zapoznają się z najnowszymi trendami w biznesie targowym, w którym targi stają się areną nowych technologii, lecz przede wszystkim eventem, miejscem nowych doświadczeń i emocji oraz spotkań, umożliwiających budowanie relacji. 

Organizatorem Expo Marketing jest firma Promedia Jerzy Osika, która stawia na wystawienniczo-edukacyjny charakter wydarzenia, którego celem jest także integracja branży. Dla osób, które chcą zwiększyć efektywność prowadzonych już działań wystawienniczych lub dopiero planują wystawianie się na targach, uczestnictwo w wydarzeniu będzie szczególnie owocne. W ramach wykładów i paneli dyskusyjnych będą poruszane tematy związane z wykorzystaniem mediów społecznościowych i innych narzędzi marketingu internetowego do zwiększenia liczby klientów na swoim stoisku oraz z technikami marketingu sensorycznego, digital signage, virtual reality i augmented reality. Dodatkowo uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z indywidualnych porad na stoiskach wystawców oraz nawiązać cenne kontakty biznesowe.

Wykłady i dyskusje panelowe poprowadzi Jerzy Osika oraz zaproszeni przez niego eksperci. Jerzy Osika jest specjalistą ds. sprzedaży i marketingu wystawienniczego, który regularnie odwiedza kilkadziesiąt wydarzeń wystawienniczych w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej. 

Osoby, które chcą odnieść sukces na targach, już dziś powinny rozważyć uczestnictwo w czwartej edycji Expo Marketing 2019

INFORMACJA PRASOWA


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz