Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
26.05.2022

Otwarcie Hotelu Gołębiewski w Pobierowie już w czerwcu!

Otwarcie Hotelu Gołębiewski w Pobierowie już w czerwcu!

Ten hotel budzi sporo kontrowersji. Budowa Hotelu Gołębiewski w Pobierowie od początku prac nad nim interesuje bardzo wiele osób. Wiemy już, że jego otwarcie planowane jest już niedługo, bo w przyszłym miesiącu (czerwcu 2022). Jednak otwarcie to nastąpi na razie częściowo.

Co znaczy częściowo? A to, że goście będą mogli jak na razie rezerwować pobyt w pokojach mieszczących się w jednym skrzydle tego obiektu oraz w części środkowej (ale tylko do 4. piętra). Łącznie do dyspozycji gości w czerwcu oddanych zostanie 1200 pokoi.

Goście będą mogli skorzystać też z basenów i dwóch restauracji. 

Hotel Gołębiewski Pobierowo jest największym hotelem w Polsce i powstaje blisko linii brzegowej, stąd wywołuje sporo kontrowersji. Powstaje na 30-hektatowej działce, na której kiedyś znajdowała się jednostka wojskowa. Pobierowo zlokalizowane jest w gminie Rewal, między Świnoujściem a Kołobrzegiem. 


Początkowo Gołębiewski Hotel w Pobierowie miał zostać otwarty w 2020 roku, ale pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany inwestora. 

Co znajdzie się w środku hotelu? Sporo! Powstają tam 4 restauracje (jedna o długości 80 m), dyskoteka, basen pływacki o długości 25 metrów, 2 baseny dla dzieci, sala kinowo-teatralna i recepcja z 16 stanowiskami. Basen w Hotelu Gołębiewski wyposażony będzie w liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, m.in.: dziką rzekę, potrójną zjeżdżalnię, "cebulę", sztuczną falę. Goście będą mogli relaksować się również w kilku saunach, jacuzzi, tężni i grocie solnej. 

Dla miłośników aktywnego spędzania czasu powstają dwa korty, wielofunkcyjne boisko (m.in. do siatkówki i koszykówki), kręgielnia, strzelnica, squash i wysoka na 3 piętra ściana wspinaczkowa. Według planów w hotelu ma powstać również... lodowisko.

Nie można na pewno odmówić rozmachu Hotelowi Gołębiewski. Cena za dobę pobytu jeszcze nie jest znana, jak również to, czy będzie można wynajmować sale restauracyjne na organizację przyjęć okolicznościowych i firmowych spotkań. Przypomnijmy, że docelowo w hotelu powstanie sala kongresowa, która pozwoli na zaproszenie około 4 tysięcy osób, a także mniejsze sale.

Kto czeka na otwarcie?

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij