Rekordowa liczba uczestników na spotkaniu ICCA CEC

W dniach 22 – 24 sierpnia 2013 r. po raz pierwszy w Rosji odbyło się spotkanie ICCA CEC Summer Meeting. Odbywa się ono co roku w innym mieście w Europie. W petersburskiej sali konferencyjnej zebrali się członkowie ICCA, międzynarodowi prelegenci, sponsorzy oraz organizatorzy - w sumie 72 osoby.

Spotkanie miało charakter edukacyjno-networkingowy. Celem tegorocznego wydarzenia było zapoznanie się z tym, jak funkcjonuje rynek spotkań biznesowych w Rosji oraz przedstawienie członkom ICCA nowej destynacji konferencyjnej - St. Petersburga.

Zróżnicowane tematy, międzynarodowi prelegenci

Na konferencji wystąpili międzynarodowi eksperci, którzy poruszyli m.in. zagadnienia dotyczące wdrążenia rozwiązań z dziedziny IT do przemysłu spotkań, coraz ważniejszej roli obiektów konferencyjnych jako miejsc na ich organizację oraz konieczności nieustannego podnoszenia efektywności szkoleń.

Uczestnicy mieli także okazję do chwili relaksu oraz poszerzenia swojej wiedzy w nieco innych zakresach. Organizatorzy zaoferowali bogaty program kulturalny, który obejmował m.in. zwiedzanie Pałacu i Ogrodów Katarzyny, rejs po malowniczych kanałach St. Petersburga oraz zobaczenie placu budowy Centrum Kongresowo Wystawienniczego ExpoForum. Otwarcie tego ośrodka konferencyjnego nastąpi już w przyszłym roku.

St. Petersburg stanął na wysokości zadania

Organizatorzy (ExpoForum i St. Petersburg Tourist Information Bureau) spotkali się z pozytywnym odbiorem podjętych działań.

„Poziom organizacji konferencji oraz bogaty program merytoryczny ustanowił nowe, bardzo wysokie standardy organizacji naszego spotkania", powiedziała Anna Górska, Przewodnicząca ICCA CEC, Prezes Zarządu Gdańsk Convention Bureau GOT.

„Jestem przekonany, że nie było to ostatnie spotkanie stowarzyszenia zorganizowane w tym kraju. Nasi przyjaciele z Rosji pokazali nam wielki potencjał Petersburga, który w kolejnych latach będzie przyciągał coraz więcej międzynarodowych kongresów. [...] Dla uczestników była to okazja, aby poczuć prawdziwą, rosyjską gościność!", dodaje Martin Sirk, reprezentant ICCACEO.

Wsparcie Core-apps

Bardzo pomocną w organizacji konferencji okazała się aplikacja, stworzona specjalnie na jej potrzeby przez firmę Core-apps. W prosty sposób można było w niej znaleźć m.in. dane uczestników, planowany przebieg wydarzenia, informacje o mieście oraz alerty.

Wszystkie przedstawione prezentacje oraz materiał zdjęciowy wkrótce ukażą się na stronie www.icca2013.lenexpo.ru/en.

Kolejne letnie spotkanie ICCA CEC odbędzie się w przyszłym roku w Belgradzie, w Serbii.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz