Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
24.05.2021

Restauracja La Bibliotheque w Hotelu St. Bruno

Restauracja La Bibliotheque w Hotelu St. Bruno

Przez żołądek do serc gości trafić potrafi Restauracja La Bibliotheque w Hotelu St. Bruno. Ten jedyny w swoim rodzaju lokal zaprasza gości do innego świata, w którym magia książek przeplata się z niesamowitymi smakami kuchni polskiej. Dlaczego właśnie tak? Odpowiedzią na to pytanie jest wyjątkowe połączenie designu wnętrz z menu opierającym się na modern polish cusine.

Myśląc o kuchni polskiej na myśl przychodzą tłuste dania mięsne wzbogacone o dary natury, takie jak grzyby, jeżyny czy lokalne warzywa. W Restauracji La Bibliotheque można jednak poznać nasze rodzime smaki od zupełnie nowej strony.

Nowoczesne podejście do gastronomii pozwala połączyć profesjonalne techniki kucharskie z tym, co współcześnie jest najmocniej cenione, czyli bogatym smakiem, świeżością składników i odpowiednim zbilansowaniem posiłku. Dzięki skupieniu się na tych elementach, dania serwowane w restauracji są nie tylko smaczne, ale także zdrowe. Kucharze wykorzystują wyłącznie świeże składniki oraz produkty lokalne pochodzące ze sprawdzonych źródeł, dzięki czemu goście otrzymują gwarancję najwyższej jakości. Każda potrawa przygotowywana jest z niezwykłą starannością i dbałością o aspekty wizualne.

Restauracja La Bibliotheque specjalizuje się w tzw. modern polish cusine, czyli daniach łączących to, co jest najlepsze w kuchni polskiej z tym, co aktualnie króluje wśród trendów światowych. Menu lokalu zmienia się zależnie od panującej pory roku, dzięki czemu goście nigdy nie mogą narzekać na nudę, a wykorzystywane składniki wciąż pachną grządkami, ogrodami, sadami i lasami, z których pochodzą.


Nie można także przejść obojętnie obok niesamowitego wystroju Restauracji La Bibliotheque. Wysokie i jasne wnętrze zachwyca rustykalnymi detalami, a eleganckie meble pozwalają poczuć się niczym w wiktoriańskim saloniku. W efekcie goście otrzymują smaczne i zdrowe posiłki podawane w wysublimowanym wnętrzu.

Ponadto restauracja posiada przestronną antresolę, która zwiększa jej przestronność i oryginalność. W miejscu takim jak Restauracja La Bibliotheque w Hotelu St. Bruno każdy posiłek smakuje wyjątkowo. 


Sprawdź koniecznie menu Restauracji La Bibliotheque, a także ofertę noclegową i konferencyjną Hotelu St. Bruno!

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij