Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie
9.05.2016

Sheraton Krakow w prestiżowej grupie "Sheraton Grand"

Sheraton Krakow w prestiżowej grupie "Sheraton Grand"

Shreaton Krakow Hotel znalazł się gronie najbardziej prestiżowych obiektów marki Sheraton na świecie, które wyróżniają się atrakcyjną lokalizacją, nieprzeciętnym designem oraz doskonałą obsługą. Tym samym dołączył on do 25 innych obiektów Shertaon Grand, stając się jednocześnie pierwszym polskim hotelem znajdującym się w tak elitarnym gronie.

Globalna sieć polski obiekt doceniła przede wszystkim za unikatową lokalizację - tuż u podnóża Zamku Królewskiego na Wawelu. Obecnie przechodzi on gruntowną renowację, która zakończona zostanie na początku 2017 roku.   

Sheraton Grand jest tylko jedną z wielu inicjatyw podejmowanych obecnie w ramach strategii Sheraton 2020, wszechstronnego 10 punktowego planu przedstawionego w czerwcu 2015 roku, mającego na celu mocne skierowanie uwagi na hotele Sheraton na całym świecie. Ważnym elementem 5-letniego planu Sheraton 2020 jest również kampania marketingowa warta 100 milionów dolarów, wprowadzenie w lobby nowego programu Paired, oferującego możliwość komponowania przekąsek inspirowanych lokalnymi tradycjami kulinarnymi z najlepszymi winami oraz piwami z lokalnych browarów, a także nieustanna innowacyjność w budowaniu niezwykłych doświadczeń klientów Sheraton. Wszystkie te działania mają na celu repozycjonowanie marki

Sheraton Grand Krakow dysponuje 232 pokojami i apartamentami, które są w trakcie renowacji. Wszystkie pokoje klasy premium zostały ostatnio odnowione, wyróżnia je elegancki i rezydencyjny design dostosowany do celów biznesowych, jak i wypoczynkowych. Niewątpliwym atutem hotelu jest  jego usytuowanie, które oferuje niepowtarzalny widok na zakole Wisły i Zamek Królewski na Wawelu. Wraz z początkiem 2017 roku renowacja hotelu dobiegnie końca, a goście będą mogli korzystać z wnętrz zaprojektowanych przez znanego londyńskiego architekta Alexa Kravetza. Projektant nadał pokojom wyjątkowo elegancki wygląd dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz mebli, wykonanych na specjalne zamówienie. Różnorodne tkaniny i elementy dekoracyjne zostały tak skomponowane, aby tworzyć wielowarstwowe i wyszukane formy designu we wszystkich elementach wystroju. Lokalne akcenty są wyrażone za pomocą wybranych wzorów oraz dzieł sztuki, wykonanych na zamówienie przez krakowską artystkę. Kluczowym elementem całego projektu jest oświetlenie nadające pomieszczeniom odmiennego charakteru, czyniąc je jasnymi lub bardziej nastrojowymi, w zależności od pory dnia. Sheraton Grand Krakow oferuje również odremontowane sale konferencyjne, idealnie nadające się na spotkania oraz gale, jak również 4 restauracje i bary, włączając w to słynny już Taras Widokowy & Lounge Bar.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT
Sheraton Grand Krakow
Sheraton Grand Krakow

Kraków
małopolskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl