Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Focus Białystok

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

W Białystoku, przy ulicy Lipowej 41, sieć Focus Hotel otworzy swój kolejny budynek. Obiekt utrzymany w standardzie trzech gwiazdek dysponować będzie 120 pokojami, restauracją, siłownią i sauną. Z myślą o Gościach biznesowych powstanie konferencyjne zaplecze, którego łączna powierzchnia wyniesie 450 mkw. Na Gości podróżujących własnym transportem czekać będzie parking zlokalizowany w podziemiach budynku.

W obiekcie znajdować się będzie szybki i bezpłatny Internet Wi-Fi oraz sauna i siłownia, z której hotelowi Goście będą mogli korzystać zupełnie za darmo. Wszystkie pokoje wyposażone zostaną w duże i wygodne łóżka, telewizor, biurko do pracy oraz przestronną i funkcjonalną łazienkę. Dzieci i młodzież do lat 18-stu, zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, zgodnie ze standardem marki, będą nocować bezpłatnie.


Szeroka oferta przyciągnie zarówno klientów biznesowych jak i osoby podróżujące w celach turystycznych. Hotel Focus ma być gotowy pod koniec 2017 roku.

  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij