Konferencje w górach

Jak Polska długa i szeroka, nie brak miejsc na udany wypoczynek. Malownicze regiony naszego kraju zachwycają o każdej porze roku, a w połączeniu z piękną architekturą gwarantują komfortowy i relaksujący wypoczynek. Nic w tym dziwnego, że coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na połączenie służbowego wyjazdu z chwilą wolnego. Takim regionem z pewnością są polskie góry, które oprócz zapierających dech w piersiach widoków oferują hotele konferencyjne i pensjonaty w niepowtarzalnym klimacie, które dysponują stylowymi salami szkoleniowymi z pełną klimatyzacją i sprzętem multimedialnym, do organizacji różnego rodzaju wystąpień publicznych. Osobą planującym podróż na południe Polski prezentujemy kilka obiektów, które naszym zdanie zasługują na wyróżnienie.

Konferencje w górach
Usytuowany u podnóża Jaworzyny Krynickiej, czterogwiazdkowy Hotel Czarny Potok Resort & SPA jest doskonałym połączeniem luksusowych apartamentów, centrum wellness i SPA oraz największego w Krynicy Zdroju zaplecza konferencyjnego. To miejsce, które w dość wyraźny sposób wyróżnia się na tle innych obiektów w Polskich górach – luksusowy i prestiżowy hotel składa się z 12 budynków, 237 pokoi i luksusowych apartamentów. W jego ofercie znajduje się basen, łaźnie zdrojowe, jacuzzi, 11 gabinetów SPA, grillowa chata góralska, amfiteatr oraz centrum cardio i fitness. Jedną z atrakcji niewątpliwie jest przepływający przez teren hotelu potok, którego szum przypomina o bliskości natury. Czarny Potok Resort & SPA to również największe multimedialne centrum konferencyjne w regionie, w którego skład wchodzi 9 profesjonalnie wyposażonych sal, 3 restauracje oraz klub biznesowy. Przestronne i modnie zaangażowane miejsca pozwalają na organizację konferencji i szkoleń na światowym poziomie!

Hotel Czarny Potok Resort & SPA
Bogatym w atrakcje miejscem, w którym z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie jest Malinowy Dwór Hotel Medical SPA, który dzięki urozmaiconej ofercie trafia zarówno w gusta rodzin z dziećmi, jak i osób będących w służbowej podróży. Położony w malowniczym regionie Gór Izerskich obiekt do dyspozycji gości oddaje 68 eleganckich pokoi, restaurację, kawiarnię, klub muzyczny oraz kort tenisowy. Hotel dysponuje również profesjonalnym i rozbudowanym centrum SPA z szeregiem zabiegów i atrakcji. To także starannie zaprojektowane zaplecze biznesowe składające się ze stylowo urządzonych sal, które w zależności od ustawienia stołów pomieszczą do 60 osób. Każde z pomieszczeń cechuje się najwyższej jakości wyposażeniem, klimatyzacją oraz bezprzewodowym internetem.

Malinowy Dwór
Wyjątkowym kompleksem złożonym z trzech odrębnych obiektów hotelowych jest zlokalizowany w Zakopanem – Nosalowy Dwór. Na jego całość składa się funkcjonujący od 10 lat trzygwiazdkowy Hotel Nosalowy Dwór, Hotel Grand Nosalowy Dwór o podwyższonym standardzie czterech gwiazdek oraz skierowana do najbardziej wymagających klientów pięciogwiazdkowa Rezydencja Nosalowy Dwór. Każda z tych części jest inna i posiada swój indywidualny, wyjątkowy charakter. Pierwszy z wymienionych to budynek urzekający tradycyjną, górską atmosferą i wystrojem nawiązującym do tradycji regionu, kolejny nawiązuje designem do alpejskich kurortów, a ostatnia z wymienionych to rezydencja wzorowana na najlepszych i najbardziej luksusowych resortach na świecie. To jeden z najpopularniejszych ośrodków wypoczynkowo-konferencyjnych w rejonie polskich Tatr, który łącznie do dyspozycji gości oddaje 93 pokoi i luksusowych apartamentów, bogate zaplecze gastronomiczne (w tym dwie restauracje, kawiarnię oraz lobby bar), profesjonale SPA & Wellness i oczywiście zaplecze eventowe składające się z aż 9 funkcjonalnych sal (2 zlokalizowane w Hotelu Nosalowy Dwór, a 7 w Hotelu Grand Nosalowy Dwór).

Nosalowy Dwór
W miejscowości Świeradów-Zdrój, na styku trzech granic, z Niemcami i Czechami znajduje się nowo powstały kompleks czterech budynków hotelowych otoczonych zielenią Cottonina Villa & Mineral SPA Resort. To miejsce, w którym z powodzeniem odbywają się liczne szkolenia, konferencje, wykłady czy bankiety do 230 osób. Goście planujący dłuższy pobyt do swojej dyspozycji mają 96 komfortowo wyposażonych pokoi oraz szeroką ofertę usług dodatkowych dostosowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Czeka tutaj na nich restauracja z przeszkloną oranżerią i ogródkiem grillowym, która posiada możliwość organizacji bankietów z zabawą taneczną dla 200 osób oraz unikalne na skalę europejską oferty zabiegów odnowy biologicznej Mineral SPA z propozycjami MENU SPA dedykowanymi stricte grupom biznesowym.

Cattonina Villa
Położony na szczycie wzgórza, w otoczeniu lasów Puszczy Karpackiej – Hotel Arłamów składa się z połączonych ze sobą dwóch części – nowej oraz całkowicie zmodernizowanej części historycznej. Bez wątpienia to jeden z największych i najnowocześniejszych ośrodków konferencyjnych w Polsce, w którego skład wchodzą 2 sale wielofunkcyjne i 2 konferencyjne o łącznej powierzchni 1485,6 m2, z możliwością podziału na 10 sal konferencyjno – szkoleniowych o różnym układzie powierzchni, mogące pomieścić łącznie do 1670 osób. Ich atutem jest bezpośredni dostęp do przestronnego foyer z przepięknym widokiem na kompleks. Hotel dysponuje również 2 halami wystawienniczo – targowymi o łącznej powierzchni ok. 2800 m2., które oprócz bezpośredniego połączenia z hotelem, mają również osobne wyjścia zewnętrzne. Dodatkowo mieszczą się tutaj 3 różnej wielkości sale konferencyjno-szkoleniowe: 8 osobowy kameralny pokój spotkań, sala 20 osobowa oraz 100 osobowa. Wszystkie sale są klimatyzowane, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny oraz dostęp do Internetu. Hotel Arłamów to także 254 pokoi oraz bo­gata i atrakcyjna oferta 3 po­ziomowego kompleksu SPA & Wellness.

Hotel Arłamów