Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Sanatorium Uzdrowiskowe Pod Tężniami

Sprawdź dostępność
  • 0 Liczba sal
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Opis obiektu

Sanatorium Uzdrowiskowe Pod Tężniami mieści się przy ulicy Warzelnia w najsłynniejszej miejscowości uzdrowiskowej w całej Polsce – Ciechocinku. Obiekt usytuowany jest w najbardziej znanym miejscu Ciechocinka – niedaleko Tężni. Sanatorium Uzdrowiskowe Pod Tężniami to idealne miejsce dla osób potrzebujących wypoczynku w przyjaznym klimacie w otoczeniu przyrody. To również doskonałe miejsce na spotkania w kujawsko-pomorskim.

Sanatorium Uzdrowiskowe Pod Tężniami oferuje wygodne miejsca noclegowe w pokojach o zróżnicowanym standardzie. Wszystkie pokoje mają własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Dysponują też dostępem do Internetu. Z każdego pokoju rozpościera się malowniczy widok na piękny Ciechocinek.

Sanatorium Uzdrowiskowe Pod Tężniami to również znane w Ciechocinku centrum konferencyjne. Sale szkoleniowe posiadają sprzęt konferencyjny przez co nadają się doskonale na rozmaite wystąpienia – od wielkich konferencji po kameralne zebrania czy narady.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });