Concordia Design
Szybkie wyszukiwanie

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy AFOR

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy AFOR położony w miejscowości Borków – niewielkiej wsi leżącej w Gminie Daleszyce w województwie świętokrzyskim. Położonyjest w pięknej okolicy w otoczeniu pięknej przyrody, co jest atutem dla osób szukających ciszy i spokoju. Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy AFOR dzięki idealnej lokalizacji jest często wynajmowanym obiektem na spotkania biznesowe czy imprezy okolicznościowe w województwie świętokrzyskim.

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy AFOR posiada bogatą ofertę noclegową. Oferuje stylowe pokoje i apartamenty o większej powierzchni. Każdy posiada interesującą aranżację. Wszystkie pokoje mają łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy AFOR sprosta wymaganiom najbardziej wymagających gości.

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy AFOR jest świetnym miejscem na konferencje w województwie świętokrzyskim. Dobra lokalizacja w sąsiedztwie lasu sprzyja organizacji spotkań. Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy AFOR ma przestronne sale szkoleniowe, które są wyposażone w sprzęt nagłaśniający i audiowizualny.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

~0 km
test
test

test

Największa sala:

Miejsc noclegowych: 100

Zobacz