Szybkie wyszukiwanie

Opis firmy

4 Events PR zajmuje się kompleksową organizacją spotkań dla klientów firmowych. Wszechstronność, pomysłowość, elastyczność, otwartość na klienta, rzetelność, wysoka jakość świadczonych usług  sprawiła, że od 10 lat na terenie Wrocławia w województwie dolnośląskim tworzą niepowtarzalne wydarzenia firmowe. 

Oferta  Agencji zawiera:

Wyjazdy integracyjne - doskonała motywacja dla zespołu parowników. Agencja posiada bogatą bazę obiektów w których organizuje zabawy wzbogacone o występy artystyczne.

Pikniki i festyny - wspaniała zabawa dla wszystkich uczestników. Program dopasowany jest w taki sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie. 

Bale  i wieczory tematyczne - imprezy, które wprowadzają w wyjątkowy klimat i przenoszą uczestników w lata 20 - ste, 70 - te czy czasy prohibicji.

Otwarcia i jubileusze- prestiżowe uroczystości dopracowane z wyjątkową szczegółowością. Pracownicy Agencji czuwają nad przebiegiem imprezy do samego końca.

Imprezy dla dzieci - scenariusze dopasowane do najmłodszych uczestników wzbogacone urządzeniami rekreacyjnymi. Agencja na pierwszym miejscu stawia na bezpieczeństwo połączone z dobrą zabawą.

Imprezy świąteczne takie jak Mikołajki, wigilie firmowe, wyjazdy świąteczne. Agencja zatroszczy się o każdy szczegół i wprowadzi uczestników w świąteczny klimat organizując zabawy, paczki, catering, Świętego Mikołaja. Dodatkowo zostanie zrobiona odpowiednia scenografia i oświetlenie, a podczas kolacji zagrają Kolędnicy.

Konferencje - kompleksowe usługi zapewniają oprawę i obsługę techniczną, sprzęt multimedialny oraz wynajem odpowiedniego miejsca.

Szkolenia - miękkie, twarde indoor, outdoor z zagwarantowaniem wszystkich niezbędnych elementów potrzebnych do przeprowadzenia wydarzenia o takim charakterze. 

4 Events PR posiada w swojej ofercie usługi cateringowe, które przystosowane są do obsługi imprez kameralnych oraz masowych. Kucharze specjalizują się w kuchni z różnych stron świata. Baza techniczna i gastronomiczna pozwala obsłużyć imprezy lokalne oraz wyjazdowe. Menu dopasowane jest indywidualnie do potrzeb klienta i uczestników. 

Portfolio

4 Events PR od 10 lat działa na rynku usług eventowych. Firma specjalizuje się w organizacji imprez plenerowych, motywacyjnych, integracyjnych czy spotkań z kontrahentami. Ich scenariusze opierają się niekonwencjonalnych pomysłach i zaskakujących rozwiązaniach. Każdy projekt powstaje w oparciu o przeprowadzoną szczegółowo analizę potrzeb klienta i specyfiki firmy. Połączenie wieloletniego doświadczenia z kreatywnością i nieograniczoną energią skutkuje wspaniałymi realizacjami. 

4 Events PR tworzy scenariusze dopasowane do rangi wydarzenia od imprez integracyjnych po wytworne gale, które stanowią jedno z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych. 

Firma współpracowała z:

  • Coca Cola
  • Volvo
  • Makro
  • 3M
  • Castorama
  • Ikea
  • AmRest
  • WBK
  • Helios
  • KGHM

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij