Szybkie wyszukiwanie

Opis firmy

ACTIGRA zajmuje się kompleksowym przygotowaniem różnorodnych spotkań firmowych, team building, imprez integracyjnych, szkoleń integracyjnych, wyjazdów motywacyjnych oraz szkoleń.

Oddział firmy, ACTIGRA Integracja to wsparcie działań firmowych działów kadrowych (HR) i marketingowych w zakresie:

Team Building czyli budowanie zespołu to narzędzie do stymulacji i motywacji, aspekty działań związanych ze współpracą w zespole (role zespołowe, synergia). Jest elementem szeroko pojętych działań HR. Przygotowywane przez firmę wyjazdy i imprezy integracyjne to element szeroko pojętego procesu zarządzania kadrami, marketingu oraz wypoczynku i rekreacji. To sposób na zwiększenie zaangażowania pracowników w sprawy firmy, tworzenia bliskich i pozytywnych relacji, zacieśniania więzi i budowania obszaru wzajemnego zaufania.

Firma zapewnia dreszczyk emocji, zastrzyk pozytywnej adrenaliny na, nad i pod ziemią, w powietrzu i na wodzie, proponując niekonwencjonalną formę spędzenia czasu - rozrywki i atrakcje najczęściej niedostępne na co dzień. Wszystko to w miłej i sympatycznej atmosferze, przy smacznym cateringu.

Firma organizuje także wyjazdy motywacyjne - Incentive Travel - nagradzanie oraz wzmożenie motywacji i lojalności zespołu pracowniczego. To coraz istotniejszy element polityki działów HR, a także element walki konkurencyjnej o dobrego i lojalnego pracownika.

Firma organizuje także imprezy zawierające aktywności związane z wykorzystaniem sportów i dyscyplin ekstremalnych w opisanych powyżej typach wyjazdów firmowych. Pozwalają one uczestnikom zmierzyć się z niecodziennymi wyzwaniami, jakie stanowią jazda samochodami terenowymi (Off Road - flota własnych samochodów Land Rover), samochodami rajdowymi (Co-Driving), pojazdami terenowymi typu ATV Quady, zmierzyć się z własna słabością i przestrzenią (Bungee Jumping, Skydiving - skoki spadochronowe w tandemach, Imprezy Lotnicze), poznać swój organizm w warunkach ekstremalnych (Rafting, Canyoning, Survival, nurkowanie)

Firma Actigra jest agencją z dużym własnym zapleczem sprzętowym. Pozwala to łatwiej dopasować się do preliminowanych przez Klientów budżetów, eliminując marże pośredników. Agencja dysponuje własną flotą transportową - samochody dostawcze i busy zapewnią transport wynajętego sprzętu i obsługi w atrakcyjnych cenach.

Co ważne, w trakcie maksymalnie 24 godzin w razie problemu firma zapewnia alternatywne rozwiązanie powstałego problemu - zorganizuje zajęcia, postawi urządzenia i atrakcje, zapewni atrakcyjny program.

Portfolio

Profil naszej firmy pozwala na pełną organizację szerokiej gamy imprez typu spotkania integracyjne, konferencje, szkolenia, team building, pikniki pracownicze, survival, imprezy dla dzieci, a także organizacja wieczorów firmowych, w tym także wieczorów fabularnych i imprez okolicznościowych.

Realizujemy działania dla centrów handlowych - akcje i konkursy prosprzedażowe, eventy tematyczne i okolicznościowe.

Lista naszych klientów dostępna na www


Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy