Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Opis firmy

ARIA – to firma od wielu lat specjalizująca się w kompleksowej organizacji wszelkiego rodzaju imprez. Przygotowujemy zarówno kameralne spotkania, jak i imprezy masowe, imprezy integracyjne, gale oraz pikniki firmowe.


Realizujemy zamówienia zgodnie z życzeniami Klienta lub służymy radą i własnymi pomysłami. Zapewniamy odpowiednią oprawę muzyczną, zaplecze techniczne oraz scenografię tak, by każda impreza posiadała swój unikalny klimat.

Zajmujemy się również kompleksową organizacją konferencji, szkoleń oraz prezentacji. Organizujemy uroczystości i koncerty Chopinowskie w Łazienkach Królewskich.

Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi i profesjonalnymi podwykonawcami, dzięki czemu każdy przygotowywany przez nas event jest zorganizowany na wysokim poziomie.

Dla nas praca to przyjemność, a najważniejsze jest zadowolenie Klienta po odbytej imprezie, dlatego w każde wydarzenie wkładamy serce i staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom.

Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij