Szybkie wyszukiwanie

Opis firmy

Nic tak nie motywuje pracowników jak eventy lub wyjazdy integracyjne. Warto jednak iść z duchem czasu i zaproponować swoim pracownikom coś naprawdę wyjątkowego. Agencja Power zajmuje się organizowaniem firmowych eventów na najwyższym poziomie.

Dewizą firmy jest oryginalność i nieszablonowość, pracujący tam eksperci zadbają o to, by każda firmowa impreza lub wyjazd integracyjny był niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich uczestników. Spektakularne lokalizacje i niezapomniane wrażenia sprawią, że każdy pracownik zapomni o stresie i wróci do pracy z głową pełną pomysłów.

Agencja Power ma niezwykle bogaty bank pomysłów na imprezy firmowe i jest otwarta na pomysły i sugestie klientów, oferuje także pomoc i doradztwo w organizacji wszelkiego rodzaju imprez firmowych.  Agencja organizuje zarówno wyjazdy krajowe, jak i zagraniczne, oferuje także organizacje konferencji na najwyższym poziomie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta przygotowaliśmy szereg scenariuszy uwzględniających aktualne trendy rynkowe oraz nowoczesne rozwiązania. Każda przygotowana przez firmę Agencja Power oferta ma charakter obsługi kompleksowej. Firma Agencja Power przedstawia swoją wizję wydarzenia, z uwzględnieniem scenariusza, propozycją dodatkowych atrakcji, oprawy scenograficznej oraz technicznej.

Firma Agencja Power organizuje eventy rozrywkowe, kulturalne, sportowe, przygodowe oraz wyjazdowe. Integruje i motywuje kadry, propaguje idee korporacji, szkoli personel oraz kształtuje wizerunek marki.

Agencja Power posiada niezbędne doświadczenie i instrumentarium do organizacji największych konferencji w kraju. W tym procesie wskazuje miejsce, aranżuje je, zapewnia prelegentów, trenerów, sprzęt i catering. Agencja Power tworzy także scenariusze szkoleń i dobiera atrakcje, które najlepiej sprawdzają się w danym temacie. Agencja Power organizuje także konwencje biznesowe, naukowe i prasowe oraz zajmuje się także produkcją materiałów pomocniczych.

W bazie Agencji Power znajduje się szereg obiektów, z którymi firma współpracuje na stałe. Firma na bieżąco monitoruje zmiany w poszczególnych lokalizacjach, dzięki czemu przygotowanie oferty zajmuje mniej czasu i uwzględnia aktualne możliwości. Każda przygotowana przez Agencję Power oferta ma charakter obsługi kompleksowej.

Portfolio

Do ulubionych realizacji Agencji Power należą m.in.:

  • Wyjazd do Gruzji dla Dystrybutorów TORK - rekord Gruzji w wyprawie off-road-owej oraz spływu raftingowym
  • Corsa Baltica - premierowy wyjazd Klientów marki Ferrari
  • Przedpremierowy pokaz KIA SPORTAGE
  • Cukiernia Sowa- Gala Jubileuszowa z Okazji 70-lecia Firmy
  • Impreza Noworoczna dla Wyborowa Pernod Ricard
  • Wieczór Japoński dla IKEA
  • Piknik Rodzinny Telewizji POLSAT i Grupy POLKOMTEL

Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij