Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Agencja ZOE Advertising

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Agencji ZOE Advertising posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji najbardziej wymagających eventów dla firm, korporacji czy instytucji państwowych. Zespół kreatywnych ludzi tworzy scenariusze dopasowane do charakteru i rangi imprezy. Elastyczność działania firmy pozwala na modyfikację programu tak, aby najlepiej dopasować każdy element, liczbę uczestników i budżet firmy.

Agencja zajmuje się organizacją począwszy od załatwiania lokalu, drukowania ulotek, dobierania imprez towarzyszących, obsługę po raport powykonawczy. 

Ofert Agencji ZOE Advertising obejmuje kompleksową organizację:

 • Eventów korporacyjnych - doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą zbudować pozytywny wizerunek. ZOE zaplanuje oraz skoordynuje jubileusze, gale, konferencje, szkolenia, kongresy.
 • Imprez integracyjnych - oferta obejmuje organizację i obsługę imprezy lokalnych i wyjazdowych.
 • Konferencji i szkoleń przy których najważniejsze jest sprawne przeprowadzenie wydarzenia. Agencja ZOE organizuje małe kameralne biznesowe spotkania po duże konferencje dla kilku tysięcy osób. 
 • Pikników i eventów plenerowych - firma ZOE wykazuje się w tej kwestii niezwykłą kreatywnością. Onanizowane eventy doskonale motywują pracowników i na długie lata pozostają w pamięci. Dla firmy nie ma ograniczeń, mogą to być: pikniki firmowe, eventy w plenerze, zabawy dla dzieci, wigilie, imprezy tematyczne, bale karnawałowe, mikołajki etc. Jest to forma nie tylko doskonałej zabawy, ale również motywacji dla pracowników firmy.
 • Wydarzeń specjalnych - kierowanych do klientów korporacyjnych jak również sektora MSP, którzy chcą zorganizować niezapomniane wydarzenie. Jubileusze, uroczyste otwarcie firmy, gale, bankiety, imprezy promocyjne i podsumowujące rok. Wszystko to zorganizuje Agencja ZOE zapewniając wybór lokalu, druki materiałów promocyjnych, obsługę techniczną, liczne atrakcje, zaplecze gastronomiczne i sceniczne.

Portfolio

Firma ZOE swoją siedzibę ma w Warszawie w województwie mazowieckim i jest to Agencja Eventowa, która od ponad 20 lat tworzy niesamowite imprezy i wydarzenia firmowe. 

ZOE działa na terenie całej Polski kompleksowo tworząc i realizując najbardziej niekonwencjonalne pomysły na eventach firmowych, korporacyjnych, galach, konferencjach. Podejmują się realizacji projektów nawet dla kilku tysięcy osób realizując niesamowite pomysły. Nie ma dla nich ograniczeń obsługują imprezy dla dzieci, pikniki rodzinne czy międzynarodowe konferencje.

Zaufali im:

 • Koree
 • Kotanyi
 • Ministerstwo Animacji i Cyfryzacji
 • Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju
 • PGNiG
 • NewellRubbermaid
 • Polsat

Podobne firmy

firma/modus-art
Modus Art

Gorzów Wielkopolski

Zobacz
firma/centrum-jezykowe-idea
Centrum Językowe IDEA

Poznań

Zobacz
firma/modus-art
Modus Art

Gorzów Wielkopolski

Zobacz
firma/centrum-jezykowe-idea
Centrum Językowe IDEA

Poznań

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij