Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Opis firmy

Zakładając AM Events  myśleliśmy o  pokonywaniu  rzeczy niemożliwych.  Postanowiliśmy, że misją  firmy będzie realizowanie najbardziej śmiałych  pomysłów naszych  klientów.

Tak więc od 2007  roku obok przyziemnych działań typu wypożyczanie sprzętu konferencyjnego czy aranżacji świetlnych skupiliśmy się na organizowaniu niesamowitych i niezapomnianych konferencji, imprez integracyjnych, plenerowych i wieczornych oraz wyjazdów zagranicznych. Postaw na niepowtarzalne imprezy firmowe, które sprawią, że zarówno pracownicy, jak i kontrahenci będą o Tobie mówić jak o doskonałym organizatorze.

AM Events jest wpisane do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego (nr 1475) i posiada obowiązkową gwarancję ubezpieczeniową.

Obecne doświadczenie jest wypadkową samodzielnie prowadzonej działalności jak i wieloletniej pracy w doskonale znanych i uznanych na rynku firmach. Ojcem naszego sukcesu jest zaangażowanie zaś matką pasja do tego co robimy.

Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij