Szybkie wyszukiwanie
Galeria

AMER EVENT

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Amer Event to firma, która organizuje imprezy integracyjne, spotkania firmowe, pikniki, szkolenia i biesiady. Poprzez niekonwencjonalne formy integracji firma pomaga budować zespół zapewniając przy tym mnóstwo dobrej zabawy. Jako doświadczony organizator eventów Amer Event  zapewnia kompleksową i fachową obsługę, gwarancję bezpieczeństwa i bogate zaplecze techniczne. Firma dysponuje własnym sprzętem i dojeżdża we wskazane miejsce. Programy są układane na życzenie, dopasowane do profilu grupy i ilości uczestników. Firma współpracuje z wieloma hotelami, pensjonatami i ośrodkami wypoczynkowymi.

Imprezy integracyjne organizowane przez Amer Event

Imprezy integracyjne są organizowane przez firmę w każdych warunkach. Czy na wolnym powietrzu czy też pod dachem? W garniturach czy w jeansach? Przy stole z porcelaną czy grillowej uczcie. Wszędzie gdzie chcecie i tam gdzie chcecie. Beztroska zabawa oparta na rywalizacji i współpracy czy może wspólna misja ratowania świata? Zintegrujemy Wasz team bo od tego jesteśmy. Dobierzemy oprawę scenariuszową, motto przewodnie, sfabularyzujemy event.

Team building

Team building rozwija, pogłębia, ale przede wszystkim integruje i buduje zespół. To istota integracji grupy. Opiera się na wspólnym „stawianiu czoła ”przeszkodom, wspólnej strategii i aktywnym współdziałaniu. Z założenia, pokonywanie przeszkód, zaliczanie zadań kształtują umiejętności nawiązywania kontaktu, budowania i utrzymywania relacji, a także rozumienia i akceptowania odmiennych zachowań.

Atrakcje w powietrzu

Niezapomniane przeżycia nie tylko dla najbardziej odważnych. Podniebne loty, skoki ze spadochronem w tandemie to tylko niektóre z propozycji. Dla wielu jest to spełnienie marzeń, możliwość pokonania własnych barier i lęków oraz ogromna przygoda z adrenaliną w roli głównej.

Atrakcje na wodzie

Rozrywka dla tych, którzy lubią kontakt z wodą i zamoczenie nie jest dla nich straszne. Meandrujące rzeki i malownicze jeziora to gwarancja doskonałej zabawy. Możliwości jest naprawdę wiele: od wykorzystania kajaków, przez oryginalne pumpabke, skutery wodne, łodzie motorowodne, aż do własnoręcznie wykonanych tratw wykorzystywanych do przeprawy na drugą stronę akwenu.

Gry scenariuszowe

Najbardziej zaawansowana forma integracji realizowana w różnorodnym terenie. Uczestnicy oddzieleni na rywalizujące podgrupy muszą wykazać się wiedzą i wszechstronnością w wykonywaniu zadań. Wykorzystujemy do gier najróżniejszych sprzętów. Całość imprezy spięta jest scenariuszem łączącym poszczególne zadania w logiczną całość.

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij