Szybkie wyszukiwanie

Opis firmy

AntWork to centrum coworkingowo-konferencyjne, w którym mieszczą się cztery sale szkoleniowe, funkcjonalna kuchnia oraz duża sala do coworkingu.

Oferujemy w pełni wyposażone sale, które pomieszczą kolejno do 20, 12 oraz 8 osób. W każdej sali znajduje się flipchart zwykły oraz plansza do projektora multimedialnego.

Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia odpłatnie flipchartu cyfrowego lub projektora multimedialnego. Kuchnia, to w naszym biurze miejsce relaksu- posiada duży telewizor, wygodną kanapę oraz takie urządzenia jak mikrofalówka, czajnik, sandwich oraz ekspres do kawy.

W sali coworkingowej znajduje się 19 biurek- idealnych miejsc pracy dla Freelancerów. Dodatkowe atuty naszego biura, to lokalizacja w centrum Gdańska, bezpłatny parking oraz bezprzewodowy Internet dostępny dla każdego Użytkownika naszego Biura. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą oraz cennikiem zamieszczonym na naszej stronie www.antwork.pl.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt z biurem (58) 340-26-30 lub biuro@antwork.pl.
Podobne firmy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij