Szybkie wyszukiwanie
Galeria

ART4RENT

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Główną domeną agencji ART4RENT jest zapewnienie wspaniałej oprawy muzycznej i artystycznej na różnych imprezach.

Zawodowi muzycy oraz znane zespoły muzyczne wykonają najbardziej popularne utwor, a całość występu zostanie dopasowana do charakteru wydarzenia. Każdy z pokazów jest szczegółowo zaplanowany oraz posiada nowoczesne nagłośnienie i oświetlenie. Występy artystów muzycznych są prezentowane wyłącznie na żywo.

Agencja oferuje:

Występy muzyczne:

 • Zespoły Coverowe,
 • Zespoły jazzowe – repertuar obejmuje smooth jazz, bossa nova,
 • Show muzyczne wraz z pokazami artystycznymi i dodatkowymi atrakcjami.

Usługi Konferansjerów to znani dziennikarze i artyści, którzy z wyjątkową swobodą poprowadzą imprezę. Są to doświadczone osoby, które na co dzień realizują się jako aktorzy w teatrach, telewizji, rozgłośniach radiowych. Zespół konferansjerów tworzą osoby uśmiechnięte, punktualne z doskonałą dykcją i prezencją. Niezwykła charyzma prowadzących gwarantuje zawsze udaną imprez.

Atrakcje dodatkowe:

 • Żywe stoły/bodypainting – nowoczesne, niestandardowe rozwiązanie na eventach firmowych, imprezach okolicznościowych, tagach, akcjach promocyjnych. Usługa ta łączy w sobie hostessy, stoły degustacyjne i bodypainting (pięknie malowane ciała).
 • Rysowanie na żywo portretów uczestników imprezy, które przez długie lata stanowią wspomnieni o wydarzeniu. Rysunki mogą być sygnowane logiem lub nazwą firmy.
 • Duet akrobatyczny.
 • Fordanserki – zawodowe, atrakcyjne tancerki, które towarzyszą uczestnikom imprezy na parkiecie. Zespół tworzą dziewczyny o niezwykłej prezencji i kulturze osobistej. Aranżacja i strój dopasowane są zawsze do charakteru imprezy.
 • Teatr Ognia – profesjonalne pokazy prowadzone przez tancerzy ognia.

Portfolio

Firma ART4RENT z siedzibą w województwie małopolskim w Krakowie zajmuje się kompleksową obsługą artystyczną wszelakich imprez. Usługi firmy stanowią doskonałe rozwiązanie na uroczystościach takich jak: konferencje, kongresy, bankiety,  gale, eventy firmowe, imprez okolicznościowe, pikniki, targi, imprezy promocyjne.

Agencja ART4RENT zapewnia:

 • doskonałą oprawę muzyczną znanych zespołów,
 • atrakcje dodatkowe na imprezy,
 • usługi profesjonalnych Konferansjerów –są to znani dziennikarze i aktorzy.

Firma od 2006 roku zapewnia wyjątkową obsługę artystyczną współpracując z korporacjami, instytucjami państwowymi, hotelami, agencjami eventowymi. Firmę tworzą ludzie z pasją, artyści z ogromnym doświadczeniem.

Agencja ART4RENT działa na terenie całego kraju zachwycając uczestników swoimi występami.

Podobne firmy

firma/modus-art
Modus Art

Gorzów Wielkopolski

Zobacz
firma/centrum-jezykowe-idea
Centrum Językowe IDEA

Poznań

Zobacz
firma/petruk-sztuka-tlumaczenia-
Petruk-sztuka tłumaczenia

Myślenice

Zobacz
firma/modus-art
Modus Art

Gorzów Wielkopolski

Zobacz
firma/centrum-jezykowe-idea
Centrum Językowe IDEA

Poznań

Zobacz
firma/petruk-sztuka-tlumaczenia-
Petruk-sztuka tłumaczenia

Myślenice

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij