Szybkie wyszukiwanie
Galeria

AVENHANSEN Sp. z o.o.

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Firma AVENHANSEN oferuje szkolenia otwarte i zamknięte, a także projekty szkoleniowe, które stanowią doskonałe uzupełnienie i rozszerzenie szkoleń zamkniętych, czyli parę szkoleń zamkniętych spiętych w jedną całość. Kilka dni szkolenia, konkretna wiedza, kompleksowa usługa dla firmy. Doświadczeni trenerzy przekazują wiedzę w prosty i przystępny sposób, szkolenia są prowadzone dynamicznie. Natomiast świetnej jakości materiały i pomoce pomagają przyswoić wiedzę.

Firma oferuje także organizację kompleksowej obsługi logistycznej każdego szkolenia (przejazdy, hotele, catering). Firma AVENHANSEN organizuje także konferencje, zajmuje się także doradztwem biznesowym na najwyższym poziomie - pomaga zwiększyć efektywność pracy, pokazuje jak ułatwić sobie codzienną pracę, wskazuje nowe, ciekawe rozwiązania. Większe zyski i komfort pracy gwarantowane!

Firma ma swoje odziały w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu.

Szkolenia otwarte organizowane są w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi i Zakopanem. Na biznesowe szkolenia otwarte firma zaprasza uczestników z różnych firm oraz instytucji. Taka forma szkoleń daje możliwość wymiany informacji, spojrzenia na własne przedsiębiorstwo i własną pracę przez pryzmat pracy innych ludzi na podobnych stanowiskach, mających podobne problemy, ale i sukcesy zawodowe. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i firm, które chcą rozwijać kompetencje poszczególnych osób w konkretnym obszarze.

Szkolenia zamknięte to szkolenia szyte na miarę, dostosowane do indywidualnych potrzeb i profilu działalności naszych Klientów. Każdy element takiego szkolenia dostosowywany jest do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. Każdy element może być indywidualnie dostosowany.

Rozszerzeniem szkoleń zamkniętych są Projekty szkoleniowe. To coś więcej niż (zazwyczaj dwa dni) szkolenia zamkniętego. To kilka szkoleń zamkniętych, spiętych w jedną całość, uwzględniających potrzeby większego zespołu pracowników, obejmujący tym samym większy zakres zagadnień. Podczas realizacji projektów szkoleniowych analiza danej firmy jest prowadzona z większej perspektywy i uwzględniany jest szerszy wachlarz działań. Dzięki temu kompleksowemu podejściu, efekty pracy są korzystniejsze dla zamawiającego usługę.

Portfolio

Firma AVENHANSEN może pochwalić się udaną współpracą z:

  • Kancelarią Prezesa Rady Ministrów
  • Urzędem Marszałkowskim w Łodzi
  • Głównym Inspektoratem Ochrony Środowiska
  • Muzeum Warszawy
  • Pomorskim Urzędem Wojewódzkim w Gdańsku
  • Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego
  • Uniwersytetem Ekonomicznym w KrakowieLokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij