Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Axialus Travel

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Szkolenia dla firm i organizacja konferencji

Zajmujemy się całą logistyką związaną z organizacją szkoleń dla firm i konferencji. Współpracujemy z doświadczonymi trenerami, którzy pomogą Państwu wybrać formę dostosowaną do potrzeb Państwa firmy. Jako uzupełnienie części merytorycznej proponujemy bogaty wybór atrakcji integracyjnych.


Proponujemy:

- szkolenia podczas atrakcyjnych wyjazdów

Mamy duże doświadczenie w organizacji szkoleń wyjazdowych. Dzięki temu możemy zorganizować je w dowolnym miejscu w Polsce i w Europie.

- szkolenia i konferencje połączone z ciekawym programem artystycznym i integracyjnym

Oferujemy szeroki wybór atrakcji uzupełniających program merytoryczny: wieczory tematyczne, bankiety, pokazy artystyczne, atrakcje team buildingowe i inne.

- spotkania z uznanymi podróżnikami, himalaistami i sportowcami

Szkolenia z planowania i realizacji projektów oraz z zakresu motywacji prowadzone są przez uznanych podróżników, himalaistów i sportowców, którzy posiadają dużą praktyczną wiedzą dotyczącą powyższych tematów, a wykłady uzupełniają ciekawymi historiami ze swojego życia.

Wszystkie szkolenia i spotkania są przygotowane w oparciu o indywidualne potrzeby firmy.

Szkolenia mogą być formą doskonalenia zawodowego Państwa pracowników lub formą nawiązania i pogłębienia relacji z Państwa klientami.

Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij