Szybkie wyszukiwanie

BodyZorb

Opis firmy

BodyZorb to doskonały pomysł na nietypowe i niezapomniane spotkanie integracyjne! Olbrzymie, przezroczyste kule wkładane na górną część ciała dają mnóstwo frajdy i pozwalają poczuć się jak dziecko. To doskonała odskocznia od godzin spędzonych w biurze.

BodyZorb to zabawa, w której każdy uczestnik ma równe szanse, nieistotne są warunki fizyczne czy stopień wysportowania. BodyZoring stwarza mnóstwo możliwości, uczestnicy sami mogą wymyślać różnego rodzaju zabawy.  Do tych najbardziej popularnych zaliczają się: brutalny mecz piłki nożnej, Bodyzorb battle, Catch the flag, Rolling oraz ciesząca się wielką popularnością na wszelkiego rodzaju imprezach firmowych gra zniszcz swojego szefa.

Mimo tego, że BodyZorbing wygląda na ekstremalną rozrywkę, firma BodyZorb zapewnia, że jest to bezpieczna forma rozrywki, każdy uczestnik otrzymuje ochraniacze na nogi, które chronią przed różnego rodzaju urazami.

Dzięki BodyZorb firmowy event będzie niezapomnianym wydarzeniem!

Firma oferuje dowóz i organizację zabaw BodyZorb w każde miejsce w Polsce. To klient decyduje o tym, gdzie ma odbyć się zabawa.

Portfolio

BodyZorb to doskonały pomysł na:

  • imprezę integracyjną
  • urodziny
  • wieczór Panieński/ wieczór Kawalerski
  • atrakcję weselną

Partnerem BodyZorb jest Joe Monster.org


Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy