Szybkie wyszukiwanie
Galeria

BodyZorb

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

BodyZorb to doskonała zabawa w olbrzymich przeźroczystych kulach, które wkładane są na górną część ciała. Jest to niestandardowy sposób rozrywki i może być doskonałą formą integracji dla pracowników firmy. BodyZorb gwarantuje niezapomniane wrażenia i jest wspaniałą odskocznią od długich godzin spędzonych w biurze.

BodyZorb postrzegany jest często jako ekstremalna rozrywka, ale jest to bezpieczna zabawa w której warunki fizyczne i stopień wysportowania jest nieistotny, każdy jest na równej pozycji. BodyZorb stwarza różne możliwości zabawy wszystko zależy od kreatywności uczestników:

Najczęstsze gry z wykorzystaniem BodyZorb:

  • mecze piłki nożnej
  • Bodyzorb battle
  • Catch the flag
  • Rolling

BodyZorb nie stwarza żadnych zagrożeń dla uczestników, każdy jest w odpowiedni sposób zabezpieczony przez osoby organizujące wydarzenie. Specjalne ochraniacze na nogi chronią przed urazami, wykonane są z bawełny i wypełnione specjalną pianką. BodyZaorb wykonane są z termoplastycznego bezzapachowego poliuretany i po każdym użyciu są dezynfekowane. Każdy ruch uczestnika jest kontrolowany nie ma ruchów wbrew woli. Kule wykorzystywane przy imprezach mają atesty bezpieczeństwa oraz pozytywne opinie rzeczoznawczy. Uczestnicy zabawy objęci są ubezpieczeniem PZU.

Doskonała zabawa dla każdej osoby niezależnie od sprawności fizycznej, zapewnia nowe wrażenia i pozytywne emocje. To wspaniała forma na spędzenia czasu w gronie znajomych. W BodyZorb najczęściej gra się w grupach max 10 osobowych.


Portfolio

BodyZorb ma swoją siedzibę na terenie Bydgoszczy w województwie kujawsko - pomorskim, ale swoje usługi świadczą w całej Polsce. To od klienta zależy, gdzie będzie odbywać się zabawa. Impreza może być na trawie, boisku, piasku czy nawet śniegu. BodyZorb można wykorzystywać o każdej porze roku. 

Ekipa BodyZorb dowozi sprzęt i zajmuje się od początku do końca organizacją wydarzenia. 

Przeźroczysta kula to wspaniały pomysł na:

  • imprezy urodzinowe,
  • wieczory kawalerskie,
  • zjazdy klasowe,
  • imprezy integracyjne,
  • pikniki firmowe,
  • a nawet WESELA.


Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij