Szybkie wyszukiwanie

Opis firmy

Agencja Artystyczna – Bonsai to zespół zawodowców, zaangażowanych w swoją kreatywną pracę. Celem Agencji Artystycznej – BONSAI jest tworzenie estradowych, koncertowych, bankietowych i eventowych projektów artystycznych i ich kreatywna i kompleksowa realizacja obejmująca: pomysł, scenariusz imprezy, wybór artystów, atrakcje imprezy, oświetlenie, nagłośnienie, nadzór nad przebiegiem całości. 

Na początku zawsze jest idea, pomysł z którego rodzą się artystyczne wydarzenia, perełki sztuki. Agencja Artystyczna – Bonsai   zachęca do podzielenia się swoimi artystycznymi marzeniami, powiedzenia, co chcielibyście osiągnąć i jaki wyznaczyliście sobie cel. Chcielibyście aby muzyka towarzyszyła uroczystej kolacji organizowanej przez was, chcielibyście stworzyć niepowtarzalną aurę, dodać smaczku organizowanej przez was uroczystości. Nie możecie pozwolić sobie na fuszerkę i amatorstwo. Chcecie pracować z zawodowcami o których wiecie, że możecie na nich polegać. Chcielibyście zorganizować koncert, nie wiecie jak masz to zrobić, jaki zespół zaprosić aby zaskoczyć gości. Chcielibyście zorganizować imprezę taneczną, ale nie wiecie, co najlepiej zostanie przez nich przyjęte: DJ, czy może muzyka na żywo. Chcecie mieć zespół, który trzyma fason i reprezentuje wysoki poziom zarówno artystyczny, jak i merytoryczny, no i przydałby się jeszcze wam konferansjer. Ale jak ich znaleźć, gdzie szukać opinii, kto da wam gwarancję? Macie mały budżet i w zasadzie nie wiecie, co macie zrobić i jak zaradzić tej sytuacji. Agencja Artystyczna – Bonsai  pomaga spełniać marzenia, dobrać muzykę do grupy docelowej, miejsca, charakteru imprezy, celu jaki ma pełnić muzyka i sztuka, budżetu jaki chcecie przeznaczyć. 

Poprzez swoje działania Agencja Artystyczna – Bonsai  stara się oddziaływać na jak największą liczbę zmysłów ludzkich: wzroku, słuchu i węchu i dotyku. Agencja Artystyczna – Bonsai łączy elementy, o których pisał już Skriabin. Do tego firma kreuje swoje widowiska w zakresie: muzyki, światła i dźwięku. Agencja Artystyczna – Bonsai  zaprasza do współpracy.

Podobne firmy