Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Opis firmy

Agencja Event360 stawia na innowacyjne pomysły od lat tworząc wyjątkowe eventy nie tylko dla klientów firmowych, ale również indywidualnych. Doskonale potrafią dobrać elementy dekoracyjne, nagłośnienie, oświetlenie oraz dodatkowe atrakcje do małych spotkań jak również zapewnią obsługę wydarzenia na kilkaset osób. 

Oferta firmy obejmuje:

Organizacje wydarzeń: bankiety, imprezy firmowe, gale, pikniki, konferencje, akcje promocyjne, imprezy okolicznościowe, wesela.

Zapewnienie atrakcji w zależności od rodzaju eventu firma zapewnia atrakcje dostosowane do wieku uczestników. Event360 urozmaici imprezę zapewniając: dmuchańce, animatorów, fotobudki, wirtualną rzeczywistość, drony, warsztaty, Bubble Fotball, pokazy, wyścigi RC, Laser Show, UV show. Wszystko zależy od wyobrażenia klienta, a Agencja zajmie się resztą. 

Profesjonalne oświetlenie na każdą imprezę. Sa to dekoracje świetlne, oświetlenie sceniczne, oświetlenie architektoniczne, oświetlenie scenograficzne. 

Odpowiednia oprawa muzyczna na eventy firmowe, imprezy okolicznościowe, wesela.

Wspaniali artyści w zależności od charakteru imprezy firma zapewnia występy kabaretów czy znanych  zespołów muzycznych. 


Portfolio

Event360 zajmuje się obsługą wydarzeń kulturowych, imprez firmowych i okolicznościowych.

Do zespołu należą ludzie, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach i organizują niezapomniane eventy firmowe, kongresy, konferencje, wernisaże, pikniki, wesela, pokazy mody, promocje produktów.

Firma nawiązała współpracę z wieloma cenionymi artystami, fotografami, kamerzystami, Dj-ami, hostessami, animatorami, trenerami. Są to sprawdzone osoby, które od lat współpracują z Event360 zapewniając bezpieczną i doskonałą zabawę oraz obsługę na najwyższym poziomie. 

Nieszablonowe podejście, nowatorskie scenariusze sprawią, że każde wydarzenie będzie wyjątkowe i na długo pozostanie w pamięci. Kreatywność pozwala im na spełnienie najbardziej niekonwencjonalnych pomysłów klienta.

Event360 posiada bogate zaplecze techniczne, sprzęt doskonałej jakości, który spełni swoją rolę na małych kameralnych przyjęciach jak również galach, bankietach, konferencjach czy imprezach w plenerze. Posiadają doskonale nagłośnienie, oświetlenie, elementy dekoracyjne, meble eventowe.

Firma ceni sobie długofalową współpracę i od lat obsługuje:

  • PZU
  • PPG
  • Raiffeisen POLBANK
  • Mercedes - Benz
  • Nationale Nederlander
  • Schenker
  • Focus Hotel
  • Hotel Diament
  • 3M
  • Polpharma 

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij