Szybkie wyszukiwanie

Eye Vision Group

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Jesteśmy specjalistami w zakresie tworzenia i realizowania eventów oraz produkcji filmowych. Nie jesteśmy wielką agencją ulokowaną gdzieś na entym piętrze anonimowego biurowca. Nie jesteśmy potężną “sieciówką” pełną obcych sobie ludzi. Jesteśmy profesjonalną, zgraną i świetnie się rozumiejącą grupą przyjaciół połączonych pasją do pracy. Do każdego projektu dobieramy wydajnych i godnych zaufania współpracowników. Lubujemy się w niekonwencjonalnych rozwiązaniach, a swoją pracę wykonujemy rzetelnie i przede wszystkim, konsekwentnie. Znamy swoją wartość.

Po wielu latach pracy w mediach ogólnopolskich postanowiliśmy swoje doświadczenie przekuć na własną agencje. Istniejemy od 2010 roku i działamy na terenie całego kraju. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a dobro klienta zawsze jest dla nas najważniejsze. Jeśli szukasz pomysłu na event oraz innych formy promocji swojej firmy, to właściwy adres.

Lubimy wyzwania w dziedzinie eventów, koncertów, ekspozycji targowych oraz BTL. 

Indywidualne podejście, pasja, kreatywność.

Naszą specjalizacją jest produkcja, zajmujemy się kreacją i realizacją.

Efekt naszej pracy przekładający się na zadowolenie klienta jest dla nas najważniejszy.

Portfolio

WYBRANE REALIZACJE:

Najpiękniejsza kolęda świata " Cicha Noc" 

W Krakowie  rozmowie prowadzonej przez Iwonę Iwona Sitnik-Kornecka uczestniczyli Elżbieta Lisowska, Andrzej Lisowski, ojciec Jan Maria Szewek, muzykolog Dorota Susuł i aktor Jerzy Milewski na co dzień grający w teatrach austriackich. Śpiewał chór Lege Artis. Natomiast w Warszawie w rozmowie uczestniczyli: Agnieszka Kulczycka firma Sirens konsultacje muzyczne&licencje autorskie, Edward Sielicki kompozytor muzyki współczesnej, ks. Grzegorz Poźniak i Izabela Gartner przewodniczka po Salzburgu i Austrii.Śpiewał chór EMotivo. 

Przystanek rowerowy Austria 

Setki rowerów miejskich z brandem  austria.info, „przystanki austriackie” w Warszawie i Poznaniu – promocja wypoczynku letniego w Austrii. W samej Warszawie pięćset rowerów na tylnich kołach miało brandy z reklamą Austrii nie mniej w Poznaniu. Dodatkowo w obu miastach pojawiły się „przystanki austriackie”- wiaty z zieloną trawą, gdzie można było przysiąść na leżaku lub usiąść na murawie i posłuchać krótkich refleksji o lecie w Austrii oraz obejrzeć piękne zdjęcia. Dodatkowo w obrębie przystanków działało darmowe WiFI. 

KONCERT NOCY LETNIEJ FILHARMONIKÓW WIEDEŃSKICH 

Transmisja na żywo słynnego Koncertu Nocy Letniej Filharmoników Wiedeńskich z ogrodu pałacowego Schönbrunn w Wiedniu na wielkich ekranach w kilku europejskich miastach jednocześnie: Barcelonie, Seulu, Pekinie i Warszawie. 

Majowy wieczór przy dźwiękach koncertu pod gołym niebem!

Ogród Dolny Zamku Królewskiego /  Arkady Kubickiego w Warszawie

 Mottem tego koncertu był muzyczny świat baśni, legend i mitów, co znalazło swoje odzwierciedlenie w wyborze utworów - pełnych magii i niezwykłych stworzeń.

Targi Bike Expo 

W dniach 24-25 marca 2018 r., na stadionie PGE Narodowym w Warszawie, odbyły się Targi Bike Expo – jedna z najciekawszych, a zarazem największych imprez turystyczno-rowerowych roku. Udział wzięli przedstawiciele czterech austriackich regionów: Karyntii, Tyrolu, Burgenlandu oraz Zell am See-Kaprun, który pojawi się wraz z przedstawicielem kompleksu hotelowego Tauern SPA.

Podczas targów zwiedzający  mieli okazję spotkać się osobiście z przedstawicielami regionów, a tym samym uzyskać najnowsze informacje dot. oferty i infrastruktury rowerowej w wybranych regionach.

Targ Śniadaniowy z udziałem austria.info. Maj i Czerwiec 2018 Warszawa Żoliborz.

Stoisko ekspozycyjne prezentujące regiony turystyczne Austrii. Do wygrania była wspaniała nagroda , 5-dniowy pobyt w 4-gwiazdkowym hotelu w Salzburgu.

Można było również skosztować regionalnych smakołyków z Karyntii

5 Tyrolskich lodowców 

Tyrolska zima zagościła w Warszawie 7 i 8 września 2012, na warszawskiej Agrykoli stanęło supernowoczesne tyrolskie igloo. Na odwiedzających czekał śnieżny plac zabaw ( śnieg przyjechał aż z lodowców), pokazy rzeźbienia w lodzie oraz pokazy filmowe. Do tego 4 tory do gry w eisstocka (austriacka odmiana curlingu) oraz tyrolski grill. Wieczorami natomiast imprezy w rytmie chilloutu.

Warszawa 7-8 września 2012 - Agrykola

Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij