Szybkie wyszukiwanie

Retina eyeFIT

Opis firmy

EyeFIT jest polską firmą, która ma swoją siedzibę w Warszawie. Powstała jako odpowiedź na rosnące zagrożenia ze strony chorób okulistycznych i cywilizacyjnych. Korzystając z leczniczego działania okładów roślinnych powstały Kompresy eyeFIT. Firma prowadzi także antystresowe warsztaty Wallness oraz szkolenie „Dbam o wzrok”.

Nie od dziś wiadomo, że wzrok jest jednym z naszych najważniejszych organów. Komfort życia w dużej mierze zależy od stanu zdrowia oczu. Ich obciążenia, stany zapalne czy podrażnienia znacząco utrudniają pracę. Doskonale zdają sobie z tego sprawę pracownicy biur i osoby pracujące przez wiele godzin przy komputerze.

Firmy, które cenią sobie komfort pracy, mogą skorzystać z usług Retina eyeFIT. Warto nauczyć swych pracowników, jak relaksować i dbać o wzrok, aby nie mieli z nim żadnych problemów zdrowotnych.

Zakład produkcyjny ma wprowadzony system HACCP, posiada certyfikat IFS, ISO 22000, UTZ, EKO i Certyfikat Zgodności BIO. Głównym pomysłodawcą projektu jest dr n. med Piotr Fryczkowski.  

Portfolio

Podwójne kompresy marki eyeFIT są profesjonalną kompozycją ziół leczniczych. Ich skład tworzy: mięta pieprzowa, skrobia, siemię lniane oraz szałwia lekarska. Kompresy eyeFIT zapewniają relaks skóry powiek, oczu i całego organizmu. Dzięki obecności w produkcie kosmoceutyku można je stosować podczas zabiegów kosmetycznych w SPA, jak i w zaciszu własnego domu. W procesie produkcyjnym wykorzystuje się wyłącznie naturalne składniki i profesjonalne wynalazki biotechnologii.

Rośliny działają przeciwświądowo, przeciwzapalnie, wygładzająco i nawilżająco. Dodatkowo maseczka hamuje rozrastanie się bakterii, redukuje stany zapalne, poprawia ukrwienie i wygładzenie skóry, wykazuje właściwości antyseptyczne oraz stymuluje komórkową przemianę materii.

Firma prowadzi warsztaty dla firm „Zrelaksowane oczy kierowcy”, które szczególnie doceniają pracownicy związani z transportem bądź osoby, które często muszą wykonywać długie podnóże służbowe. Natomiast szkolenie „Relaksacja oczu przed komputerem” jest świetnym rozwiązaniem dla managerów, informatyków, sekretarek oraz freelancerów, którzy pracują w styczności z ekranami.

Uczestnicy zajęć uczą się jak niwelować działanie zmęczenia i stresu. Pokazywane są ćwiczenia dla oczu, które pomagają także osobom przebywającym przez długi czas w klimatyzowanych pomieszczeniach. Nawet niektóre wady wzroku, takie jak krótkowzroczność, dalekowzroczność lub zez, można skorygować rozluźniając je.

Warsztaty są idealne, gdy jesteśmy narażeni na:

- Syndrom oka biurowego

- Zaczerwienienie oczu

- Puchnięcie powiek

- Jęczmień

- Zapalenie spojówek

- Gradówka

- Nużeniec

- Zespół suchego oka

- Zaburzenia akomodacji

Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy