Szybkie wyszukiwanie

FireFactory

Opis firmy

FireFactory to poznańska firma zajmująca się organizowaniem zachwycających pokazów pirotechnicznych.  Ich wieloletnie doświadczenie to gwarancja usług na najwyższym poziomie - FireFactory działa na rynku od 2005 roku!

Profesjonalne pokazy pirotechniczne będą wspaniałą atrakcją podczas wesela, imprezy firmowej, wszelkiego rodzaju imprez rodzinnych, festynów oraz koncertów. Kolorowe światła z pewnością dodadzą blasku każdej uroczystości i z pewnością oczarują wszystkich zaproszonych Gości!

FireFactory to gwarancja pełnego profesjonalizmu i bezpieczeństwa. Firma posiada niezbędne licencje i pozwolenia uprawniające do realizacji profesjonalnych pokazów pirotechnicznych, pracownicy uczestniczą też w szkoleniach organizowanych przez instytucje wojskowe aby nieustannie wzbogacać wiedzę o pokazach pirotechnicznych.

Portfolio

Pracownicy FireFactory przygotowują zapierające dech w piersiach scenariusze, które z pewnością oczarują wszystkich zaproszonych! Perfekcyjnie zsynchronizowane z muzyką pokazy pirotechniczne to gwarancja niezapomnianego efektu!

Firma zaprasza do współpracy zarówno klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych.

Cena pokazu jest ustalana oraz analizowana i kalkulowana dla każdego pokazu oddzielnie.

Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

firma/dom-przyjec-okolicznosciowych-nad-jeziorem
Dom Przyjęć Okolicznościowych Nad Jeziorem

Tychy

Zobacz
firma/bapa-conference-service
BaPa Conference Service

Warszawa

Zobacz
firma/dom-przyjec-okolicznosciowych-nad-jeziorem
Dom Przyjęć Okolicznościowych Nad Jeziorem

Tychy

Zobacz
firma/bapa-conference-service
BaPa Conference Service

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij