Szybkie wyszukiwanie

Flair Factory

Opis firmy

Flair Factory jest agencją świadczącą kompleksowe usługi z dziedziny szeroko rozumianego barmaństwa i gastronomii. W szczególności specjalizujemy się w wykonywaniu pokazów barmańskich w stylu flair oraz przeprowadzaniu warsztatów i szkoleń. Przy realizacji większych zamówień z zakresu cateringu alkoholowego oferujemy również wynajem mobilnych modułowych barów wraz z profesjonalną obsługą.

W ostatnim czasie zauważyliśmy wzrost zainteresowania pokazami barmańskimi na weselach i zmianę nawyków konsumpcji alkoholu przez weselnych gości. Coraz więcej osób wybiera wyrafinowany i pięknie udekorowany koktajl alkoholowy, zastępując nim przysłowiową „50-tkę” wódki z sokiem do popicia. Wychodząc naprzeciw tym trendom wzbogaciliśmy naszą ofertę o usługę „Wedding Bar”. „Wedding Bar” to profesjonalny i elegancko przygotowany bar weselny, światowej klasy barmani serwujący drinki i niesamowite show w ich wykonaniu, które na pewno zaspokoji potrzeby nawet najbardziej wymagających gości.
Flair Factory to agencja barmańska założona przez pasjonatów sztuki flair, Tomka Małka i Marka Posłusznego, znanych szerszej publiczności z występów w I edycji programu „MAM TALENT”. Tomek i Marek to wielokrotni zwycięzcy i finaliści największych polskich i zagranicznych zawodów barmańskich, m.in. londyńskich Roadhouse, francuskich Paris Flair Open, amerykańskich Nations Flair Challenge oraz polskich Independent Flair League.

Tylko u nas macie Państwo okazję podziwiać pokazy barmańskie w wykonaniu Tomka Małka, dwukrotnego Mistrza Świata w stylu flair (I miejsce - Nations Flair Challenge 2008 – Las Vegas, I miejsce - Roadhouse World Final 2009 - Londyn).
W 2010 roku zorganizowaliśmy, jak dotąd największy w Polsce międzynarodowy konkurs barmański Warsaw Flair Challenge, na którym wystartowało łącznie 45 zawodników, w tym aż 22 z zagranicy. Wydarzenie to przyciągnęło czołówkę barmanów z całego świata.
W marcu 2010 roku w Warszawie otworzyliśmy również naszą szkołę Flair Bartending Factory, w której trenują najlepsi barmani flairowi w Polsce. W Flair Bartending Factory każdy kursant ma możliwość rozwoju swoich barmańskich umiejętności pod okiem światowej klasy trenerów.W razie ewentualnych zapytań prosimy o kontakt:

Mateusz Jaryczewski
Project Assistant
tel.: + 48 797 184 133
e-mail: biuro@flairfactory.pl

www.flairfactory.pl
www.warsawflairchallenge.pl
www.facebook.com/flairfactory
Podobne firmy