Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Flair Factory

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Akademia barmańska Flair Factory to znana na całym świecie firma prowadząca warsztaty i szkolenia barmańskie. Szkoła prowadzona pod okiem Mistrzów Świata Tomasza Małka i Marka Posłusznego jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm szkoleniowych zajmującą się sztuką barmańską na świecie.

Akademia barmańska Flair Factory w swojej ofercie posiada:
  • prowadzenie warsztatów i szkoleń barmańskich pod okiem światowych instruktorów. Zajęcia prowadzone są w przestronnych salach wyposażonych w nowoczesny sprzęt. 
  • prowadzenie „Wedding Bar” usług związanych z przygotowaniem profesjonalnego baru weselnego, gdzie światowej klasy barmani prowadzą show i serwują drinki.
Firma posiada także mobilne bary, które pozwalają na realizację większych zamówień związane z cateringiem alkoholowym.


Portfolio

Akademia Barmańska Flair Factory to firma która świadczy usługi barmańskie i gastronomiczne od 10 lat. Specjalizuje się  przede wszystkim w prowadzeniu szkoleń i warsztatów oraz pokazach barmańskich.

Akademia Barmańska jest oceniana jako jedna z najlepszych szkół barmańskich na świecie, a światowi trenerzy zapewniają kursantom możliwość zdobywania praktycznej i teoretycznej wiedzy na najwyższym poziomie.

Szkolenia prowadzone są pod okiem Mistrzów Świata w barmańskim stylu „flair” Tomka Małka i Marka Posłusznego. 

Firma stawia nacisk przede wszystkim na jakość i efekt, a uzyskane kwalifikacje na szkoleniach pozwalają na pracę w zawodzie barmana.

Kadrę Firmy tworzą znani na całym świecie  bramani, a ich umiejętności potwierdzone są zdobytymi nagrodami na międzynarodowych konkursach barmańskich.

Prestiżowa kadra kształci przyszłych barmanów z całego świata. Na szkolenia przyjeżdzają osoby z Włoch, Litwy, Łotwy, Czech, Korei, Słowacji itd.

Profesjonalizm i pasja Tomka Małka i Marka Posłusznego do sztuki barmańskiej została nagrodzona na najbardziej prestiżowych konkursach w kraju i na świecie: londyńskich Roadhouse, francuskich Paris Flair Open, amerykańskich Nations Flair Challenge oraz polskich Independent Flair League.

Brali oni również udział w I edycji programu „Mam Talent” oraz zorganizowali  jeden z największych konkursów barmańskich w Polsce - Warsaw Flair Challenge, który przyciągnął uczestników nie tylko z kraju, ale także z zagranicy.


Podobne firmy

firma/zug-vertigo
Restauracja Vertigo

Ruda Śląska

Zobacz
firma/zug-vertigo
Restauracja Vertigo

Ruda Śląska

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij