Szybkie wyszukiwanie

FLYBOARD POLSKA

Opis firmy

Oferta firmy FLYBOARD POLSKA to doskonały pomysł dla wszystkich tych, którzy szukają pomysłu na oryginalny, niebanalny pomysłu na event w trakcie firmowej imprezy. FLYBOARD® POLSKA organizuje niezwykłe, ekscytujące i ekstremalne firmowe eventy oraz spotkania integracyjne. Unosząca się nad wodą, plastikowa deska, którą przypina się do stóp cieszy się wielką popularnością na całym świecie.

Firma FLYBOARD® POLSKA oferuje spektakularne pokazy ekstremalnych umiejętności Mistrzów Świata i zawodowych rajderów, a także wypożyczenie niezawodnego sprzętu i pomoc wykwalifikowanych specjalistów. Wypożyczenie sprzętu to także opieka instruktorów, szkolenie oraz podstawowy sprzęt - kask, pianka, kamizelka asekuracyjna. Dzięki ekstremalnej rozrywce firmowy event stanie się niezapomnianym wydarzeniem. 

FLYBOARD® POLSKA organizuje eventy na terenie całej Polski i Europy. Dobra zabawa, adrenalina i niezapomniane wrażenia gwarantowane.

FLYBOARD POLSKA ma znakomitą ofertę dla wszystkich osób, które szukają pomysłu na niezapomniany event lub spektakularne show, które urozmaici każde wydarzenie. FLYBOARD® POLSKA chętnie w tym pomoże.

Firma FLYBOARD POLSKA zajmuje się organizacją dziennych i nocnych pokazów z udziałem Mistrzów Świata oraz zawodowych rajderów ZR®. Dodatkowo oferujemy Państwu wynajem najnowszego sprzętu wraz z opieką wykwalifikowanych instruktorów. Jako wyłączny dystrybutor FLYBOARD®, FlyRide™ oraz pozostałych produktów Zapata-Racing firma FLYBOARD POLSKA jest do dyspozycji swoich klientów na terenie całej Polski i Europy. 

Niezależnie od tego czy ma to być kameralna impreza dla kilku osób czy też firmowy event, zespół firmy FLYBOARD POLSKA jest gwarancją udanego wydarzenia, które wprawi uczestników w osłupienie i zapewni doskonałą zabawę, której nie zapomną przez długi czas.

Portfolio

FLYBOARD® POLSKA jest wyłącznym dystrybutorem FLYBOARD®, HOVERBOARD® by ZR®, JETPACK by ZR®  produktów Zapata-Racing.


Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy