Szybkie wyszukiwanie
Galeria

FLYBOARD POLSKA

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Oferta firmy FLYBOARD POLSKA to doskonały pomysł dla wszystkich tych, którzy szukają pomysłu na oryginalny, niebanalny pomysłu na event w trakcie firmowej imprezy. FLYBOARD® POLSKA organizuje niezwykłe, ekscytujące i ekstremalne firmowe eventy oraz spotkania integracyjne. Unosząca się nad wodą, plastikowa deska, którą przypina się do stóp cieszy się wielką popularnością na całym świecie.

Firma FLYBOARD® POLSKA oferuje spektakularne pokazy ekstremalnych umiejętności Mistrzów Świata i zawodowych rajderów, a także wypożyczenie niezawodnego sprzętu i pomoc wykwalifikowanych specjalistów. Wypożyczenie sprzętu to także opieka instruktorów, szkolenie oraz podstawowy sprzęt - kask, pianka, kamizelka asekuracyjna. Dzięki ekstremalnej rozrywce firmowy event stanie się niezapomnianym wydarzeniem. 

FLYBOARD® POLSKA organizuje eventy na terenie całej Polski i Europy. Dobra zabawa, adrenalina i niezapomniane wrażenia gwarantowane.

FLYBOARD POLSKA ma znakomitą ofertę dla wszystkich osób, które szukają pomysłu na niezapomniany event lub spektakularne show, które urozmaici każde wydarzenie. FLYBOARD® POLSKA chętnie w tym pomoże.

Firma FLYBOARD POLSKA zajmuje się organizacją dziennych i nocnych pokazów z udziałem Mistrzów Świata oraz zawodowych rajderów ZR®. Dodatkowo oferujemy Państwu wynajem najnowszego sprzętu wraz z opieką wykwalifikowanych instruktorów. Jako wyłączny dystrybutor FLYBOARD®, FlyRide™ oraz pozostałych produktów Zapata-Racing firma FLYBOARD POLSKA jest do dyspozycji swoich klientów na terenie całej Polski i Europy. 

Niezależnie od tego czy ma to być kameralna impreza dla kilku osób czy też firmowy event, zespół firmy FLYBOARD POLSKA jest gwarancją udanego wydarzenia, które wprawi uczestników w osłupienie i zapewni doskonałą zabawę, której nie zapomną przez długi czas.

Portfolio

FLYBOARD® POLSKA jest wyłącznym dystrybutorem FLYBOARD®, HOVERBOARD® by ZR®, JETPACK by ZR®  produktów Zapata-Racing.


Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij