Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Fotobudka LookPeersPhoto

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Fotobudka to coraz częściej nieodłączny element każdej imprezy, doskonale integruje uczestników zabawy i gwarantuje świetnej jakości zdjęcia.

Firma LookPeersPhoto w swojej ofercie posiada dowóz fotobudki za darmo do 30 kilometrów od Gdańska. Na miejscu pracownicy pomogą przy obsłudze i ustawieniu fotobudki. 

Oferta obejmuje 3 pakiety wynajmu fotobudki:

  • pakiet Mini 600zł/2 godziny,
  • pakiet Midi 800zł/3 godziny,
  • pakiet Maxi 980 zł/4 godziny.

Wszystkie pakiety obejmują nielimitowaną ilość zdjęć oraz wydruków, dowolną grafikę pasków oraz różne tła fotograficzne do wyboru. Pakiet Midi zwiera również tematyczne gadżety, a pakiet Maxi gwarantuje przebranych asystentów. Za dodatkową opłatą można zakupić księgę gości czy Live Stream.

LookPeersPhoto zajmuje się także wynajmem napisów Love, które wykonane są z bardzo lekkiego i trwałego materiału. Litery wyposażone są w energooszczędne oświetlenie LED, a w przypadku wadliwej żarówki firma zapewnia zapasowe na wymianę. Wysokość liter wynosi 120 m i jest dostosowana do wnętrz czy ogrodów tak, aby były doskonale widoczne.

Cennik wynajmu liter Love:

  • wynajem na wesele - 500 zł,
  • wynajem na wesela plus poprawiny 700 zł.

W przypadku wynajmu napisów tylko na sesję firma stworzy osobną wycenę. 

LookPeersPhoto oferuje także balony z helem na wesela.


Portfolio

LookPeersPhoto to firma, która ma swoją siedzibę w Gdańsku w województwie pomorskim. Firma proponuje doskonałe rozwiązanie na różne imprezy tak, aby były niezapomniane. Popularne Fotobudki są łatwe, szybkie w obsłudze i gwarantują wspaniałą zabawę.

Doskonała atrakcja na każdej imprezie zapewni gościom niezapomniane wrażenia i pozwoli uwiecznić wspaniałe chwile. Fotobudki umożliwiają druk zrobionych zdjeć od ręki w bardzo dobrej jakości. W oferowanych pakietach firma posiada różnego rodzaju tła fotograficzne i wymyślne gadżety. 

Fotobudka to doskonały pomysł na:

  • wesela,
  • eventy,
  • imprezy firmowe,
  • akcje promocyjne,
  • przyjęcia prywatne - urodziny, wieczory panieńskie, kawalerskie.

Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij