Szybkie wyszukiwanie

Opis firmy

FunFaktoria działa na rynku eventowym od 10 lat tworząc niezapomniane imprezy integracyjne, organizując konferencje i gale. W ciekawy i niepowtarzalny sposób potrafią zintegrować pracowników firmy, zapewniając jednocześnie wspaniałą zabawę. Poprzez organizację eventów firmowych budują pozytywny wizerunek firmy.

Oferta firmy obejmuje:

  • Szkolenia przeprowadzone poprzez wykorzystanie Escape Room, które mają na celu zintegrować zespół oraz w interesujący sposób przekazać wiedzę merytoryczną. Firma posiada trzy Escape Room o łącznej powierzchni 192 m 2. 
  • Integracja - plenerowe eventy, które integrują, wyzwalają pozytywne emocje oraz przeżycia. To doskonała forma, aby w nietypowy sposób pracownicy mogli zapoznać się i nawiązać nowe relacje. 
  • Organizacja gali - wyjątkowe wieczory, eleganckie i stylowe. FunFaktoria zadba o każdy szczegół: przygotuje scenariusz, zapewni osoby prowadzące, pomoże przy wyborze odpowiedniego miejsca, zorganizuje wspaniałe występy artystów. Tak powstała gala podkreśli prestiż firmy w oczach przybyłych klientów.
  • Organizacja konferencji dla Polskich i  międzynarodowych firm to duże wyzwanie. Doskonałe umiejętności logistyczne i organizacyjne Agencji pozwolą na sprawne przeprowadzenie wydarzenia. Od załatwienia transferów z lotniska, noclegów, cateringu, odpowiedniego miejsca po koordynowanie całego wydarzenia, aż do ostatniego gościa. 
  • Pikniki firmowe - doskonała zabawa dla całych rodzin, gdzie najważniejsze jest bezpieczeństwo uczestników i zaskakujące atrakcje dla młodszych i starszych. Animatorzy, dmuchańce, zjeżdżalnie, strefy gastro to wszystko i wiele więcej zorganizuje Agencja FunFaktoria. 

Portfolio

FunFaktoria to Agencja Eventova, która pomaga firmom polepszać współpracę, budować wzajemne zaufanie w zespołach oraz pogłębiać relacje z kontrahentami dzięki organizacji spotkań biznesowych.

Firma tworzy szczególne scenariusze na podstawie prowadzonych rozmów z klientem w celu poznania jego potrzeb, oczekiwań i zrozumienia co jest naprawdę dla niego ważne.

FunFaktoria to profesjonalne doradztwo w zakresie organizacji imprez i wydarzeń firmowych. 10 lat doświadczenia pozwala na znajdowanie najlepszych rozwiązań dla firm. Dbają o najmniejsze szczegóły tak, aby event spełniał postawione wcześniej cele.

Zespół FunFaktoria składa się z kreatywnych i energicznych ludzi, którzy przede wszystkim stawiają na bezpieczeństwo, profesjonalizm i terminowość. Współpracują tylko ze sprawdzonymi podwykonawcami zapewniając stosowne ubezpieczenia i dbając o to, aby każdy etap imprezy odbywał się zgodnie z planem. Organizowane przez nich eventy to wspaniałe wydarzenia pełne pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Stawiają na kompleksowe rozwiązania tworząc autorskie scenariusze.

Tworzyli dla:

  • Zelmer
  • Empik
  • DB Schenker
  • BP
  • Yawal
  • Famot
  • Mercedes Benz
  • Skanska 

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij