Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Gungan sp. z o.o.

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Firma GunGan zajmuje się sprzedażą i wynajmem sprzętu przeznaczonego do organizowania różnego typu atrakcji eventowych. W swojej ofercie GunGan posiada nietypowe, widowiskowe i oryginalne gry. Dzięki współpracy z technikami, producentami sprzętu oraz rzeczoznawcami dostępne atrakcje są testowane i całkowicie bezpieczne.

Dodatkowo GunGan zapewnia komplet sprzętu oraz całościową obsługę wydarzeń prywatnych i firmowych. Firma jest w stanie zagwarantować dobór odpowiedniego miejsca, przygotowanie nagród, zdjęć lub filmów upamiętniających świetną zabawę.

Firma zapewnia także doradztwo z obsługi sprzętu, organizowania eventów czy rozpoczęcia własnej działalności z udziałem wspomnianych atrakcji.

Jednym z najbardziej popularnych produktów firmy GunGan jest produkt Bumper Ball, który gwarantuje bezpieczną i udaną zabawę, a właściwie całe tony udanej zabawy. Bumper Ball jest nadmuchiwaną kulą, którą możesz zastosować do zabaw organizowanych na trawie, boisku czy zamkniętej hali. Regulowana uprząż w środku kuli przystosowana jest do osób różnej postury, zapewniając wygodę każdemu bez względu na wagę i wzrost. Kule wykonane są z materiału zapewniającego bezpieczeństwo podczas kontaktu z przeciwnikiem, jest też odporny na otarcia i przebicie. 

Kule doskonale sprawdzają się w grach i zabawach zespołowych. Imprezy integracyjne, rodzinne, zabawa z przyjaciółmi. Młodzież, dorośli a nawet dzieci mogą korzystać z kul wykorzystując je do gry w piłkę, rugby czy kręgle a nawet walki sumo. W co się można bawić, używając opisywanego produktu? Pomysłów może być wiele: Bubble football jako odmiana futbolu w kulach. Bubble bowling to odmiana żywych kręgli. Bubble sumo to zabawa w przepychanie. Bubble rugby czy Last bubble man standing.To świetna inwestycja dla kogoś kto chce organizować zabawy dla innych. Ze względu na dużą popularność obecnie tej formy aktywności bez problemu znajdą się chętni, aby wypożyczyć Bumper Ball. Super zabawa - Super biznes.

Innym wartym uwagi produktem jest Archery Tag Target,  dmuchana tarcza do Archery Tag z lewitującymi piłeczkami. Ten produkt również zapewnia długie chwile świetnej zabawy.

Portfolio

Atrakcje (na wynajem):

 • Archery Tag/ Arrow Tag – to gra zręcznościowa w której uczestnicy podzieleni są na dwie drużyny. Używając łuków i strzał z miękką nasadką zawodnicy muszą zbić pięć krążków na macie łuczniczej rywali lub wyeliminować przeciwników.
 • Bubble Football – uczestnicy gry wkładają na górną część ciała plastikową, przeźroczystą kulę i grają w piłkę nożną. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!
 • Football Darts – oryginalna odsłona Darta w powiększonej wersji- mała tarcza została zastała zastąpiona olbrzymią dmuchaną tarczą pokrytą rzepem, piłki pełnią funkcję rzutek.
 • Disc golf – młodszy brat golfa, zamiast kija i piłeczek mamy latające dyski, którymi celujemy do łańcuchowych koszy.
 • Ludzkie kręgle (Human bowling) – staczając się ze zbocza w 3 metrowej plastikowej kuli, należy zbić jak największą ilość olbrzymich kręgli

  • Bubble Football ARENA – to ogromne dmuchane boisko przeznaczone do gry w Bubble Fotball oraz  w zwykłą piłkę nożną.


   Atrakcje (na sprzedaż):

   • Archery Tag / Arrow Tag - to gra zręcznościowa w której uczestnicy podzieleni są na dwie drużyny. Używając łuków i strzał z miękką nasadką zawodnicy muszą zbić pięć krążków na macie łuczniczej rywali lub wyeliminować przeciwników.

   • Bubble Football Arena - to ogromne dmuchane boisko przeznaczone do gry w Bubble Football oraz w zwykłą piłkę nożną.

   • Football Darts / Foot Darts / Foot Dart - oryginalna odsłona Darta w powiększonej wersji- mała tarcza zastała zastąpiona olbrzymią dmuchaną tarczą pokrytą rzepem, piłki pełnią funkcję rzutek.

   • Bumper Ball PREMIUM - to ogromna dmuchana kula wypełniona powietrzem, przeznaczona do gry w Bubble Football

   • Dmuchany basen- to duży dmuchany basen przeznaczony do kul wodnych i walców wodnych

   • Kula wodna / AquaZorb

   • Walec wodny / Aqua roller

   • Trampolina wodna / Water trampoline

   • Kula zorba / Zorb ball / Zorbing

   Lokalizacja

   POWRÓT

   Podobne firmy

   firma/green-mind
   Sim Sport Symulatory

   Lublin

   Zobacz
   firma/extreme-team-polska
   Extreme Team Polska

   Warszawa

   Zobacz
   firma/green-mind
   Sim Sport Symulatory

   Lublin

   Zobacz
   firma/extreme-team-polska
   Extreme Team Polska

   Warszawa

   Zobacz
   Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij