Szybkie wyszukiwanie

Karykatury

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Karykatury.com to doskonałe rozwiązanie dla osób i firm, które chcą urozmaicić swoje spotkanie biznesowe, imprezę integracyjną czy event firmowy. Takie rozwiązanie wprowadzi uczestników w doskonały nastój oraz będzie to wspaniała pamiątka, która przypomni o imprezie. Karykaturzyści obsługujący eventy świadczą usługi tzw. szybkiego rysowania. Jeden portret rysowany jest od 2 do 5 minut. Mistrzowskie rysunki to wyjątkowa atrakcja na każdej imprezie. 

Ofertę karykaturzystów można wykorzystać również na targach, piknikach, balach karnawałowych, akcjach promocyjnych, jubileuszach. 

Firma działa na terenie całej Polski w każdym mieście, oferta dotyczy rownież za granicy. Kilkanaście lat działalności to ponad 500 obsłużonych imprez dla firm działajacych w różnych branżach to również współpraca z urzędami i instytucjami państwowymi.

Zespół tworzą artyści, pasjonaci rysunki o niezwykłych umiejętnościach i talencie znani w prasie i telewizji. 

Oferta firmy obejmuje:

  • karykatury na imprezach firmowych,
  • karykatury na imprezach prywatnych,
  • zbiorowa nauka rysowania karykatur traktowana jako terapia śmiechem,
  • rysowanie na żywo z humorem,
  • udział jako jury w ocenach prac plastycznych,
  • przygotowywanie ekspozycji w postaci rysunków.

Karykatury tworzone są na żywo lub ze zdjeć. Taki rysunek może stanowić  fajny prezenta dla kolegi z pracy szefa czy klienta biznesowego. Grafiki mogą być czarno - białe lub kolorowe, są to indywidualne portrety lub prace wieloosobowe. 


Portfolio

Firma karykatury.com została stworzona przez znanego i wybitnego na całym świecie karykaturzystę Szczepana Sadurskiego. Znany jest jako jeden z najszybszych rysowników, a miano to uzyskał na jednej z nowojorskich imprez. Tworzy dla osób prywatnych oraz rysuje karykatury na imprezach firmowych. Rozpoznawalny jest dzięki rysunkom tworzonym dla  największych stacji takich jak: TVP, TVN czy Polsat. Rysuje karykatury znanych polityków, biznesmenów, ludzi show - biznesu, sportowców. 

W ciagu swoich 40 lat pracy narysował około 40 tysięcy karykatur, a jego satyryczne rysunki ukazały się w ponad 200 tytułach prasowych nie tylko w Polsce, ale również na świecie.

W czasie EURO 2012 rysował podczas każdego meczu, który były rozgrywany na Stadionie Narodowym w Warszawie. 

Jest cenionym artystą na całym świecie jego wystawy przedstawione w Europie, Afryce, Australii czy Ameryce Północnej przyciągają wiele osób. 

Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij