Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Karykatury Janusz Mrozowski

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Janusz Mrozowski ukończył studia na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Rysowaniem satyrycznym zajął się w szkole średniej, a pierwszy swój udział w konkursach satyrycznych rozpoczął na początku lat 80 – tych. Janusz Mrozowski zajmuje się karykaturą portretową, rysunkiem satyrycznym, ilustrowaniem książek, malarstwem, projektowaniem graficznym i dużo fotografuje. Jego rysunki publikowane w różnych przedziałach czasowych w prasie regionalnej i o zasięgu krajowym m.in.: ,,Nowości’’, ,,Gazeta pomorska’’, ,,Nowe Kujawy’’, ,,Twój dobry humor’’, ,,NIE’’, ,,Życie’’, ,,Fakty i mity’’, ,,Przegląd’’, ,,Manager magazin’’. Artysta od 1999 roku jest członkiem Stowarzyszenia Polskich Artystów Karykatury.

Janusz Mrozowski wykorzystując swój wielki talent przedstawia ofertę rysowania karykatur na żywo lub wg fotografii. Jest to ciekawy i wesoły sposób na uatrakcyjnienie imprezy, w której uczestnicy otrzymują karykatury. Warto dodać, że rysowanie na żywo jest coraz bardziej popularne, a dodatkowo sprzyja rozluźnieniu atmosfery, wprowadza rozbawienie i integruje, a uczestnicy otrzymują własne, oryginalne wizerunki. Szybkość rysowania jest ważna, ale liczy się efekt końcowy na właściwym poziomie. Przy większej liczbie uczestników istnieje możliwość zapewnienia udziału kilku rysowników.

·       eventy, konferencje, jubileusze i imprezy firmowe, spotkania biznesowe i integracyjne, targi branżowe, akcje promocyjne, festyny, pikniki, bankiety, wesela, bale karnawałowe i inne;

·       atrakcja imprezy, obdarowanie uczestnika prezentem w postaci karykatury;

·       szybkie, efektowne i na wysokim poziomie rysowanie profesjonalnego artysty;

·       w czasie 1 godziny może powstać 6-8 karykatur;

·       technika wykonania: rysunek ołówkiem, kredką lub malowanie pędzlem (praca czarno- biała);

·       duża impreza = możliwy udział kilku rysowników;

·       rysowaniu może towarzyszyć kameralna ekspozycja innych autorskich karykatur lub rysunków satyrycznych;

·       dla szczególnego uhonorowania wybranej osoby na imprezie (prezesa, szefa firmy, jubilata, pracownika) można wykonać karykaturę na podstawie fotografii (w pracowni) zamówionej we wcześniejszym terminie;

·       możliwość przygotowania (w pracowni) karykatury jednej lub kilku osób w formie pliku do druku;

·       cena usługi zależna jest od: czasu rysowania, dojazdu, ewentualnego noclegu;

·       Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu usługi ze względu na inne zlecenia;

 

Powyższa oferta jest kierowana nie tylko do właścicieli obiektów, ale także może być zaproponowana klientowi/firmie realizującej imprezę w Państwa obiekcie.

                                            

Portfolio

Szanowni Państwo.

Artysta profesjonalny- studia artystyczne, członek Stowarzyszenia Polskich Artystów Karykatury. Od wielu lat zajmujący się wykonywaniem karykatur na podstawie fotografii i rysujący karykatury na żywo na różnego rodzaju imprezach kameralnych, firmowych i otwartych. Współpracowałem z licznymi tytułami prasowymi, które zamieszczały moje prace przedstawiające karykatury osób publicznych oraz rysunki satyryczne.

Zajmuję się także malarstwem i ilustracją do książek. Wziąłem udział w wielu konkursach, wystawach zbiorowych i indywidualnych. Moje realizacje w formie druku to kalendarze i inne (sportowcy, aktorzy). Tworzyłem na kontrakcie w Niemczech jako jeden z dwóch rysowników z Polski. Moje karykatury są w posiadaniu wielu osób publicznych i niezliczonej ilości osób prywatnych. 

Umowa:

  • przygotowana przez artystę;

  • wpłata zaliczki tytułem rezerwacji;

  • preferowana umowa o dzieło (zamawiający płaci podatek od 50% wartości umowy)

W przypadku umowy istnieją 2 warianty:

  1. Państwo są bezpośrednim zamawiającym i podpisują ze mną umowę na usługę.

  2. Zamawiającym i podpisującym umowę jest klient/firma, która organizuje imprezę.

Artysta profesjonalny z Torunia zaprasza do współpracy.

Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij