Szybkie wyszukiwanie

Opis firmy

Już od 2001 roku zdobywamy doświadczenie organizując kompleksowo konferencje i inne eventy. Dziś posiadamy zgrany, kreatywny i doświadczony zespół, który jest w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom związanym z organizacją dużych wydarzeń. Począwszy od scenariusza imprezy, przez stworzenie identyfikacji graficznej, druk materiałów, obsługę techniczną miejsca (nagłośnienie, oświetlenie, scena, meble, itd.), aż po transfery gości, organizację noclegów i wyżywienia. Nasz zespół posiada również doświadczenie w organizacji wydarzeń międzynarodowych, współpracujemy z najlepszymi tłumaczami w Polsce. Także w naszym zespole są osoby posługujące się biegle językiem niemieckim i angielskim.

Bardzo ważna jest współpraca z zaufanymi i sprawdzonymi podwykonawcami – tutaj nie stosujemy kompromisów, podwykonawcy odpowiedzialni za catering czy obsługę techniczną sceny muzycznej muszą być profesjonalistami i tylko z takimi współpracujemy. W ramach kompleksowej realizacji eventów zajmujemy się również organizacją występów artystycznych znanych gwiazd, współpracując bezpośrednio z ich managerami.

Naszą najnowszą ofertą jest kompleksowa obsługa techniczna transmisji online. Streaming konferencji i szkoleń zorganizowany jest przez nas z profesjonalną realizacją mikserską kamery / prezentacja. 

Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij