Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Legwan Tłumaczenia i Konferencje

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Legwan świadczy kompleksowe usługi związane z tłumaczeniami tekstów zwykłych, specjalistycznych czy przysięgłych. Firma zapewnia również obsługę techniczną eventów zapewniając nagłośnienie i kabiny.


Oferta firmy obejmuje:

  • Tłumaczenia ustne tzw. szeptane - przeprowadzane dla 1 max 2 osób.
  • Tłumaczenia symultaniczne - w dźwiękoszczelnej kabinie znajduje się dwóch autorów przekładu, którzy na zmianę tłumaczą wszystko w czasie rzeczywistym. Ten rodzaj tłumaczenia wykorzystywany jest w trakcie konferencji i spotkań o charakterze międzynarodowym. Takie przekłady mogą odbywać się w kilku językach jednocześnie.
  • Tłumaczenie konsekutywne - stosowane w trakcie małych spotkań. Są to tłumaczenia krótkich kilkuzdaniowych fragmentów wypowiedzi prelegenta bezpośrednio po jej zakończeniu.
  • Tłumaczenia pisemne przekładane na każdy język świata. Legwan zajmuje się tłumaczeniem certyfikatów, instrukcji, umów, katalogów i wszelkiej dokumentacji. 
  • Obsługa konferencji, która obejmuje obsługę techniczną oraz zapewnienie profesjonalnego sprzętu do tłumaczeń symultanicznych. Legwan dysponuje najnowszymi cyfrowymi urządzeniami marki BOSCH Integrus. Firma posiada urządzenia spełniające normy europejskie dotyczące jakości oraz certyfikowany sprzęt (ISO 4043). Do dyspozycji klienta Legwan oddaje również przenośny system tłumaczeń symultanicznych TourGuide wykorzystywany podczas wycieczek. Oferta obejmuje również montaż, konfigurację nagłośnienia podczas eventów. 

Portfolio

Legwan to firma, której siedziba znajduje się w Łodzi. Od wielu lat współpracuje z firmami z całego świata oferując profesjonalne tłumaczenia.

Współdziała z 1000 specjalistów, którzy tłumaczą na wszystkie języki świata przekłady ustne oraz pisemne. Firma zajmuje się obsługą językową oraz techniczną różnych eventów, targów, szkoleń, konferencji,  zapewniając nowoczesny, niezawodny sprzęt.

Legwan w swojej ofercie posiada tłumaczenia symultaniczne oraz ustne. Doświadczenie i znajomość branży pozwala zapewnić profesjonalną i niezawodną obsługę na każdym wydarzeniu.

Wycena dla klienta przygotowywana jest indywidualnie. Firma gwarantuje krótki czasu oczekiwania na ofertę.

Tłumaczenia dostosowywane są do warunków zlecenia i tematyki spotkania przy jednoczesnym zachowaniu współczesnych wymogów. Firma ceni sobie dyskrecję i zawsze kieruje się zasadą poufności tłumaczonych tekstów. Legwan gwarantuje rzetelny przekład na każdym spotkaniu.   

Podobne firmy

firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij