Szybkie wyszukiwanie
Galeria

LOFT Drinks & More

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Oczywistym jest, że organizatorzy wszelkiego rodzaju wydarzeń - czy to rodzinnych, czy biznesowych - pragną zapisać się w pamięci gości na długie lata. Szukają więc innowacyjnych, wyjątkowych rozwiązań, które będą co najmniej zachwycać. Już podczas pierwszych researchów okazuje się, że istnieją rewelacyjne firmy, będące w stanie sprostać takim wyzwaniom! Przykładem jest Loft Bar, już od wielu lat działający w branży weselnej i eventowej.

Jakie usługi świadczy? Dlaczego warto zainteresować się właśnie nim?

Otóż w swojej ofercie ma m.in. kompleksową obsługę barmańską i baristyczną, bar smoothies, a także służy profesjonalnym doborem wyśmienitego coctail menu zgodnie z zasadą foodpaairingu. Wszystkie te działania mają spełniać trzy podstawowe funkcje - być nieszablonową atrakcją, ciekawą dekoracją oraz alternatywą dla tradycyjnych, znanych wszystkim rozwiązań.

Jednak to nie wszystko!

Należy dodać, że Loft Bar tworzą ludzie z pasją, traktujący swoją pracę jak niekończącą się przygodę pełną wyzwań. Oznacza to, że gust, styl i preferencje swoich klientów uwzględniają w pierwszej kolejności. Ich bary dopasowane są do zamysłu przedsięwzięć zarówno w kwestii wystroju, jak i produktów. W rezultacie więc, idealnie wpiszą się w każdy klimat - rustykalny, elegancki czy nawet klasyczny.

Loft Bar poza doskonale przygotowanymi napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi oraz kawą, ma w swojej ofercie również znakomite fontanny. To czekoladowe fondue oraz fontanna alkoholowa dla miłośników kolorowych shotów. Ponadto, firma dysponuje także designerskim, wpisującym się w obowiązujące trendy, dużym, świecącym napisem "LOVE", uwielbianym przez gości i fotografów.

Portfolio

Loft Bar już od wielu lat działa w branży weselnej i eventowej. Uświetnił w tym czasie już niejedno wydarzenie, które do tej pory wspominane jest z ogromnym sentymentem. Setki Par Młodych zaufały tej firmie, decydując się na ich innowacyjne, wyjątkowe usługi.

Loft Bar wciąż się rozwija, ciągle wyznaczając sobie nowe cele i realizując kolejne wyzwania.

Działa głównie w południowej Polsce, w Krakowie i jego okolicach, lecz pozostaje otwarty na inne propozycje.

Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

firma/zug-vertigo
Restauracja Vertigo

Ruda Śląska

Zobacz
firma/zug-vertigo
Restauracja Vertigo

Ruda Śląska

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij