Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Opis firmy

Lucky Event Łukasz Lasocki swoją siedzibę ma w Serocku w województwie mazowieckim. Firma zapewnia wspaniałą oprawę muzyczną na imprezach w każdym zakątku Polski.

Od lat obsługują:

  • Przyjęcia weselne, które zaplanowane i dopracowane są w najmniejszym szczególne po uprzedniej konsultacji z Parą Młodą. Firma ceni sobie jasną i dobra współpracę z klientem, dlatego zawsze starannie prowadzi wszelkie ustalenia. Podczas wesel Lucky Event zapewnia nie tylko wspaniałą muzykę, ale również wznoszenie toastów, zabawy na parkiecie, oczepiny, oświetlenie dobrane do całości wystroju i muzyki. 
  • Eventy firmowe trwające do białego rana z muzyką dopasowaną do uczestników i rangi wydarzenia. Firma prowadzi również ciekawe zabawy i konkursy, występy artystyczne, które  urozmaicą wydarzenie.
  • Koncerty muzyczne i gale - szczególne wydarzenia, które wymaga dopracowania wielu szczegółów. Lucky Event zapewnia odpowiedni obór sprzętu, sprawnie działający zespół, odpowiednie osoby przy konsolach.
  • Konferencje i kongresy to gwarancja wysokiej jakości sprzętu audiowizualnego, mikrofonów, odpowiedniego oświetlenia i nagłośnienia. 

Lucky event oferuje również swoje usługi dla osób, które chcą zorganizować imprezy prywatne takie jak: jubileusze, pikniki rodzinne, ale również świadczy swoje usługi na imprezach sportowych czy plenerowych. 

Doświadczenie zdobyte przez lata sprawia, ze są bardzo elastyczni. Oferta zawsze dopasowana jest do klienta dzięki czemu mogą zagwarantować sukces każdego wydarzenia, którego się podejmą. 

Portfolio

Lucky Event to firma działająca na rynku eventowym gwarantująca udaną imprezę w każdym miejscu w kraju.

Zespół tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem i pasją do muzyki. Firma od lat zapewnia wspaniałą oprawę muzyczną, oświetlenie, nagłośnienie i wyjątkowy design dopasowany do charakteru wydarzenia. Oferta tworzona przez Lucky Event zawsze dedykowana jest konkretnemu klientowi co daje gwarancję niepowtarzalnych scenariuszy.

Kompleksowa obsługa związana z oprawą muzyczną obejmuje obsługę klientów korporacyjnych, firmowych i indywidualnych.

Wieloletnie doświadczenie oraz wypracowany szacunek na rynku eventowym pozwolił firmie obsługiwać wiele prestiżowych imprez, które zawsze kończą się sukcesem.

Na tle innych firm działających w tym sektorze wyróżniają się:

  • profesjonalizmem,
  • zaangażowaniem,
  • kreatywnością,
  • pokładami pozytywnej energii,
  • nowoczesnym designem,
  • wysokiej jakości sprzętem muzycznym i oświetleniowym.

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij