Szybkie wyszukiwanie
Galeria

M Event

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

M Event tworzą specjaliści branży turystycznej, którzy od 15 lat organizują dla klientów biznesowych oraz osób indywidualnych niesamowite podróże w każdy zakątek świata.

W swoje ofercie posiadają:

Wyjazdy Incentive - idealnie skrojone pod uczestników imprezy. Od wyjazdów po Polsce i Europie po najbardziej egzotyczne kraje. Niezależnie w jakim miejscu jest impreza jedno jest pewne  na długo zapadnie ona w pamięci klienta i uczestników.

Eventy firmowe - kompleksowa organizacja wydarzeń dla pracowników czy kontrahentów firmowych. Najważniejsze, aby spełnić cele założone przez klienta poprzez dobór odpowiednich narzędzi i technik. Jest to idealne rozwiązanie promujące  firmę oraz wzmacniające jej wizerunku.  

Travel Adventure - noclegi w szałasie, rafting w otoczeniu dzikiej przyrody, czy świeże ryby przygotowane na palenisku,  a to wszystko połączone z niesamowitymi przeżyciami i emocjami jakie towarzyszą wyprawie. 

Organizacja wakacji - ogromne doświadczenie w branży turystycznej pozwala na profesjonalne doradztwo w zakresie organizacji wyjazdów rodzinnych czy z przyjaciółmi. M Event pomoże i doradzi wybrać najlepsze miejsce na odpoczynek, który może być połączony ze zwiedzaniem i wieloma innymi atrakcjami. 

Zakup biletów - pomoc w wyszukiwaniu najbardziej korzystnych przelotów. 

Sprzedaż Voucherów na wyjazdy turystyczne, którymi można uhonorować pracowników lub kontrahentów. 

VIP Travel - obejmują najbardziej ekskluzywne i wyselekcjonowane oferty dla klientów. Od luksusowych Hoteli, połączeń lotniczych po transport pod okiem dedykowanego opiekuna, który dopilnuje najmniejszego szczegółu. 

Portfolio

M Event to firma, która zajmuje się organizacją wyjątkowych podróży dla klientów biznesowych. Ekipę firmy tworzą pasjonaci podróży, nowych smaków szczególnie kuchni azjatyckiej oraz miłośnicy gór, którzy nie sprzedają zwykłych wycieczek, wyjazdów czy wczasów firmowych oni zapraszają do odbycia wspaniałej przygody.

Agencja to firma rodzinna od zawsze związana z podróżami. 15 lat doświadczenia w branży turystycznej, niezliczona ilość wyjazdów. Ekipa firmy to doskonali organizatorzy, ze świeżym i nowoczesnym spojrzeniem na biznes. 

M Event organizuje wyjazdy wsłuchując się w sugestie i potrzeby klienta tworząc najlepszą propozycję. 

Każda oferta powstaje indywidualnie z uwzględnieniem  wieku uczestników, upodobań, preferencji żywieniowych, aktywności i sprawności fizycznej oraz branży. 

Firma prowadzi również Travel DNA, które dedykowane jest dla klientów indywidualnych. Są to wyprawy organizowane w niewielkich grupach, wskazane dla osób które marzą o podróżach  i odkrywaniu nowych nieutartych szlaków. Każdy wyjazd to poznawanie kultury danego regionu, spotkania z rdzennymi mieszkańcami, próbowanie regionalnych potraw i zapoznanie się z historią. 

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij