Szybkie wyszukiwanie

Opis firmy

Tematyczny Park rozrywkowo-gastronomiczny Mrongoville ma stanowić odwzorowanie typowego Miasteczka Westernowego z Dzikiego Zachodu, z drugiej połowy XIX w. To, co do tej pory dla większości z nas pozostawało jedynie w sferze marzeń, tutaj staje się realną możliwością. Miasteczko jest wspaniałym miejscem dla wszystkich odkrywców spragnionych przygód rodem z Dzikiego Zachodu. Na ulicach można spotkać Kowboi, na dziedzińcu można obejrzeć pokazy jazdy westernowej.

Dodatkowo na terenie Mrongoville Family Town znajduje się kilkanaście domków do wynajęcia. Firma oferuje klientom 2 rodzaje obiektów – 5 i 3 osobowe. Miasteczko położone jest na obrzeżach miasta Mrągowo, zaledwie 15 minut spacerem od centrum miasta. Ciche, ustronne i spokojne miejsce idealne na wypoczynek oraz na imprezy firmowe.

Położenie na terenie miasteczka Mrongoville dodatkowo zapewnia masę atrakcji i niespotykaną nigdzie indziej atmosferę. Dzięki dodatkowym atrakcjom miasteczka oraz restauracji firma może zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę.

Domki 5 osobowe to dwupoziomowe letnie domki do wynajęcia. Na dole znajduje się salon wraz z aneksem kuchennym oraz podwójnym łóżkiem. Na piętrze – sypialnia z podwójnym łóżkiem + łóżko jednoosobowe. Rezerwacje dla minimum 3 osób. Domki 3 osobowe to jednopoziomowe letnie domki do wynajęcia. Domek wyposażony w salon wraz z aneksem kuchennym oraz podwójne łóżko + jedno pojedyncze. Rezerwacje dla minimum 2 osób.

Oferta dla grup obejmuje następujące propozycje:

Wioska indiańska
Program 1-godzinny
– strzelanie z łuku
– rzut długą strzałą
– spotkanie na temat kultury Indian
– wspólny taniec przy bębenku
– możliwość korzystania z indiańskiego sklepiku
*cena: 9 zł/os

Miasteczko westernowe
Program od 1-1,5 h
– zwiedzanie miasteczka z animatorem
– pokaz tańca country
– nauka tańca country
– scenka rodzajowa rodem z Dzikiego zachodu
– mini zoo – karmienie zwierząt – 5 zł woreczek z karmą
*cena: 10 zł/os

Park linowy
Czas trwania”
do 20 osób – 2h
do 40 osób – 3h
– jednokrotne przejście dowolną trasą (oprócz czerwonej)
*cena: 15 zł/osPodobne firmy