Szybkie wyszukiwanie
Galeria

MKonferencja

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

MKonferencja to narzędzie wspierające organizację wydarzeń. MKonferencja służy do udostępniania uczestnikom konferencji, kongresów i innych tego typu wydarzeń informacji na temat danego spotkania poprzez stronę internetową oraz w aplikację mobilną (na urządzenia z systemami Android i iOS). Dodatkowo MKonferencja pozwala uzyskać informację zwrotną od uczestników oraz wprowadzić interakcję.

Każde wydarzenie będzie dostosowane kolorystycznie do brandu firmy, z odpowiednim logotypem.

Aktualnie coraz więcej ruchu w sieci przenosi się do mobile. Naturalnym krokiem jest, więc oferowanie tego medium swoim klientom, odbiorcom. Aplikacja mobilna na konferencję idealnie sprawuje się w informowaniu uczestników o wszystkim, co wiąże się z konferencją, jak miejsce, czas, dojazd, hotele, agenda, prelegenci, itd. Możliwość błyskawicznego powiadamiania uczestników poprzez tzw. Push Notifications pozwala sprawnie informować o zmianach w agendzie czy ciekawych wydarzeniach.

MKonferencja posiada szereg funkcji wspierających organizację wydarzenia i kontakt z uczestnikami. Nasza usługa jest stale rozwijania. Jeśli masz pomysł na jakąś funkcję, która rozwiąże jakiś problem, ułatwi Ci pracę, wspomoże uczestników, prosimy o kontakt.

Funkcje systemu MKonferencja można podzielić na 3 rodzaje:

Podobne firmy

firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij