Szybkie wyszukiwanie
Galeria

New Players

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Jesteśmy nowoczesną firmą szkoleniową z innowacyjnym podejściem, specjalizującą się w dostarczaniu rozwiązań pomagających wydobywać potencjał pracowników oraz osiągać lepsze wyniki. W branży szkoleniowej wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie naszego zespołu, kreatywne podejście do każdego projektu. Owocem naszego doświadczenia są gry szkoleniowe i poszkoleniowe dedykowane kadrom zarządzającym a także pracownikom średniego i niższego szczebla. 

Z jednej strony, korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań edukacyjnych w szkoleniach biznesowych, takich jak szkolenia kompetencyjne (szkolenia menedżerskie, szkolenia kierownicze, szkolenia sprzedażowe), doradztwo, coachingi. Z drugiej strony, proponujemy autorskie, kreatywne rozwiązania takie jak gry szkoleniowe i gry poszkoleniowe oraz symulatory.

Oferujemy szkolenia stacjonarne, jak i on-line: szkolenia on-line, które oferujemy zapewniają wzrost kompetencji uczestników szkoleń. Każde szkolenie poprzedzamy dokładną analizą potrzeb firmy. 

Liczą się dla nas:

  • W pierwszej kolejności wysoka jakość oferowanych usług,
  • Jak również atrakcyjność oferty,
  • Oraz skuteczność w realizacji celów.

Przede wszystkim bazujemy na ponad 20-letnim doświadczeniu oraz wiedzy naszych trenerów i konsultantów. Ponieważ pracujemy z korporacjami, dużymi i średnimi przedsiębiorstwami, wszędzie tam pomagamy wydobywać potencjał pracowników. Co więcej regulujemy pojawiające się w organizacji napięcia, pamiętając jednocześnie o utrzymywaniu dobrej atmosfery w pracy. Wszystko po to, aby organizacje osiągały dobre wyniki.

Co ważne,  klienci chwalą nasz profesjonalizm w osiąganiu celów edukacyjnych. Doceniają przede wszystkim umiejętność nawiązywania relacji z ludźmi, z którymi mamy okazję współpracować (od liderów produkcji po prezesów). Dużym uznaniem klientów cieszą się również opracowane przez nas nowatorskie formy uczenia takie jak gry biznesowe i symulatory.

Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij