Szybkie wyszukiwanie

Niespodzianka Catering

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Niespodzianka Catering posiadająca swoje punkty w Warszawie specjalizuje się w świadczeniu usług cateringowych dla firm i klientów indywidualnych.

Sposób przygotowania i serwowania potraw zachwyca najbardziej wybrednych smakoszy. Dania przygotowywane są zawsze z produktów ze sprawdzonych źródeł o najwyższej jakości, a kucharze  dbają o to, aby dania wyróżniały się szczególnym smakiem, formą podania oraz kolorem. Zamówienie przygotowywane jest przed samą imprezą tak, aby zachować swieżość potraw. 

Oferta firmy obejmuje:

  • Bufety zimne
  • Bufet ciepły bankietowy
  • Zupy
  • Desery bankietowe
  • Dania mięsne
  • Dania Jarskie

Bogata oferta cateringowa daje ogromne możliwości wyboru. Mimo stałej oferty, którą mają przygotowaną są otwarci na propozycje  i sugestie klientów, a każde menu komponowane jest zgodnie z preferencjami zamawiającego.


Portfolio

Niespodzianka Catering od 1997 roku działa na rynku województwa mazowieckiego. Oferta gastronomiczna skierowana jest dla klientów indywidualnych oraz dla klientów firmowych.

Firma posiada cztery Restauracje w Warszawie gdzie przygotowuje dania kuchni z całego świata. Niespodzianka Catering świadczy swoje usługi na konferencjach, szkoleniach, targach, imprezach masowych i indywidualnych. Doskonale przygotowane dania z dbałością o najmniejszy szczegół i wysoką jakość produktów zachwycą wszystkich uczestników imprezy.


Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

firma/zug-vertigo
Restauracja Vertigo

Ruda Śląska

Zobacz
firma/zug-vertigo
Restauracja Vertigo

Ruda Śląska

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij