Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Nord Events

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Agencja Eventowa Nord Events powstała z pasji do działania, tworzenia i przygodny. Zakres ich usług obejmuje:

Gale i uroczystości – firma zapewnia scenografię, pokazy, kompleksową obsługę oraz atrakcje dodatkowe.

Konferencje, szkolenia na których wszystko jest dopięte na ostatni guzik, zespół pracowników tworzy autorskie programy szkoleniowe czuwając nad przebiegiem całego wydarzenia.

Event marketing – obejmują działania promocyjne i wizerunkowe dzięki którym firma stanie się rozpoznawalna i zwiększy swoją sprzedaż.

Imprezy integracyjne – doskonale motywują i integrują  pracowników. Agencja organizuje wieczory tematyczne, team building, gry scenariuszowe. Oferta obejmuje eventy indoor oraz autdoor.

Otwarcia obiektów – kreacja całego wydarzenia, kompleksowa obsługa organizacyjna połączona z działaniami PR.

Pikniki – wspaniałe wydarzenie na które można przyjść z całą rodziną, wzbogacone o strefy gastro, koncerty, profesjonalną obsługę, atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Eventy sportowe - agencja dba o odpowiedni wybór miejsca oraz  czuwa nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem imprezy.

Nietypowe rozwiązania technologiczne, dbałość o detale, eventowy perfekcjonizm i wyznaczanie nowych kierunków. Dzięki takiemu podejściu każda impreza jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.

Firma działa ekspresowo, spotykając się z klientami w dowolnym miejscu w Polsce. Każdy projekt powstaje po dokładnej przeprowadzonej analizie potrzeb klienta i jego firmy. Dzięki temu można stworzyć odpowiednia koncepcję na organizację imprezy.

Portfolio

Agencja Eventowa Nord Events to firma, która specjalizuje się w organizacji nietuzinkowych eventów. Firma na rynku działa od 7 lat kompleksowo obsługując i realizując niezapomnienie imprezy integracyjne, firmowe, spotkania biznesowe, eventy marketingowe, szkolenia, pikniki, animacje dla dzieci, konferencje. Działają w całej Polsce współpracując ze sprawdzonymi podwykonawcami.

W swoim działaniu na pierwszym miejscu stawiają interes klienta. Scenariusze imprez to łączenie atrakcji dla uczestników wraz z promocją firmy przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Agencja dostosowuje wszystkie elementy do rangi imprezy i budżetu firmy. Każdy event stanowi doskonałą promocję.

Agencja Eventowa Nord Events stawia na ciągły rozwój i dąży za każdym razem do perfekcji. Wykorzystują nowoczesne technologie śledząc najnowsze trendy na rynku eventowym tak, aby zaskakiwać nowych klientów oraz firmy z którymi współpracują od wielu lat.

Zaufali im:

  • Intel
  • Neuca
  • Żywiec Zdrój
  • Jeronimo Martins
  • Energa
  • Fibaro
  • Graal

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij