Szybkie wyszukiwanie

Opis firmy

Firma Pick and Taste specjalizuje się w organizowaniu imprez firmowych połączonych z degustacją alkoholi, tytoniu, serów, czekolady itp. Prowadzi szkolenia, doradztwo i pokazy branżowe. Działa na terenie województwa mazowieckiego w Warszawie, ale swoje usługi świadczy na terenie całego kraju.
Oferta została stworzona przez specjalistów w tej dziedzinie i obejmuje między innymi degustacje: Whisky, wina, cygara, serów, czekolady, trunków polskich i barowych. 

W zależności od rodzaju imprezy degustacje mogą być prowadzone w różnych formach:

Kącik konesera - degustacje organizowane dla firm, jako uzupełnienie spotkań, konferencji lub innych uroczystości. Uczestnicy w niewielkich grupach maja możliwość zdobyć informacje na temat produktów czy  sztuki degustacji. Do degustacji wykorzystywane są produkty o najwyższej jakości. Produkty są zróżnicowane pod względem gatunkowym.

Ekskluzywne spotkanie - połączenie Kącika Konesera z prezentacją multimedialną. Uczestnicy nie tylko zdobywają wiedzę teoretyczną, ale także w kameralnym gronie mogą próbować wyjątkowych trunków i cygar. Produkty o najwyższej jakości sprowadzane są z różnych zakątków świata i często nie są dostępne na polskim rynku.

Szkolenia multimedialne - profesjonalna kadra w formie prezentacji multimedialnej lub w postaci prelekcji przekazuje wiedzę dotyczącą trunków i cygar. Wykład obejmuje przedstawienie historii, regionów, podział gatunków, sposób serwowania danego produktu. Szkolenie połączone jest także z degustacją wybranych produktów. Taka forma prezentacji pozwala w sposób szczegółowy zdobyć wiedzę z produktów, które najbardziej interesują uczestników.

Weekendowe degustacje - spotkania prowadzone w luźnej, nieformalnej atmosferze, które trwają przez trzy dni. Uczestnicy spotkania mają okazję zdobyć wiedzę praktyczną i teoretyczną z zakresu cygar i różnorodnych trunków. Takie spotkania to połączenie przyjemności z uzyskaniem fachowej wiedzy.

Pick and Taste organizuje także szkolenia z zakresu Savoir Vivre’u, pokazy barmańskie czy doradztwo dla osób działających w branży.

Spotkania organizowane przez firmę zapewniają nie tylko wspaniałe doznania smakowe, ale dają możliwość zapoznania się z produktami z całego świata. Uczestnicy zdobywają wiedzę, poznają ciekawostki oraz uczą się jak opisywać doznania smakowe, wzrokowe czy zapachowe.

Portfolio

Firma Pick and Taste specjalizuje się w  prowadzeniem szkoleń, warsztatów i degustacji związanych z trunkami i cygarami. Pracownicy firmy to pasjonaci, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę z zakresu ekskluzywnych alkoholi i tytoniu.

Organizowane imprezy, szkolenia i warsztaty maja na celu przekazanie nie tylko wiedzy opartej na teorii, ale przede wszystkim jest to wiedza praktyczna. Degustacja ekskluzywnych trunków czy próbowanie ręcznie robionych cygar to doskonała zabawa dla uczestników. 

Pick and Taste organizuje:
  • Degustacje,
  • Szkolenia z zakresu Savoir vivre,
  • Pokazy barmańskie,
  • Doradztwo dla klientów branżowych,
  • Pośrednictwo w nawiązywaniu kontaktów branżowych,
  • Organizacja imprez firmowych.
Pick and Taste współpracuje z największymi firmami organizując dla nich wydarzenia o różnym charakterze. Były to między innymi:
AIG, Allianz, PZU, Audi, BMW, Honda, Mazda, Mercedes, Comarch, HP, Microsoft,, DHL, Fedex, LOT, Raben, Schenker, Novartis, Novo Nordisk, Pfizer, Philips, SONY, Bomi, Nestle, Wrigley, Levis i wiele, wiele innych.

Firma organizowała także międzynarodową degustację piwa z udziałem Jeffa Evansa. W wydarzeniu uczestniczyli specjaliści  działający w tej branży oraz najwięksi pasjonaci piwa.

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij