Szybkie wyszukiwanie

PRODJS Group

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Prodjs Group to agencja, u której źródła leży pasja i przyjaźń. Prodjs Group założona została w 2013 roku, bazując na twierdzeniu, że dobry dj to podstawa udanej imprezy. Na początku agencja składała się tylko z dwóch osób. Z biegiem czasu zaczęli powiększać swoją załogę i dzisiaj ich zespół składa się z kilkunastu kreatywnych i twórczych osób, dla których rzeczy niemożliwe nie istnieją!

Zespół Prodjs szczyci się wysoką jakością organizowanych wydarzeń. Zaufało im już naprawdę wiele dużych i mniejszych firm oraz jeszcze więcej osób prywatnych. Zadowolenie klientów to dla nich priorytet. Cenią sobie bardzo uśmiech i radość, jaka emanuje od uczestników organizowanych przez nich eventów. Każde wydarzenie to dla nich skarbnica doświadczeń i wniosków, dzięki czemu nigdy nie przestają się rozwijać i nigdy nie brakuje im pomysłów na nowe, wspaniałe eventy.

Lata doświadczeń zbieranych przy prowadzeniu i organizacji wszelkiego rodzaju imprez powodują, że nic ich nie zaskoczy. Stale szukają nowych inspiracji i dzięki zaangażowaniu całego zespołu ich obsługa odbiega od szablonów i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. 


Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij