Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o.o.

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Projekt Efektywny Events&Travel  od 8 lat działa w branży evetowej i posiada szeroki wachlarz imprez, których głównym celem jest integracja, edukacja i motywowanie pracowników poprzez zabawę. Oferta firmy zawiera:

 • Team Building,
 • gry terenowe - outdoor,
 • gry integracyjne - indoor,
 • imprezy i wieczory tematyczne,
 • pikniki i imprezy terenowe,
 • wyjazdy motywacyjne,
 • wyjazdy narciarskie dla grup.

Agencja specjalizuje się w budowaniu zespołu poprzez prowadzenia szkoleń, imprez team buildningowych i outdoor. 

Celem tych imprez jest naładowanie pracowników pozytywnymi emocjami, efektywna motywacja, polepszenie skutecznej komunikacji, radzenia sobie ze stresem czy budowanie pozytywnych relacji. Team Building obejmuje:

 • gry i zabawy w plenerze,
 • techniki linowe i tyrolki,
 • pojazdy mechaniczne, quady, buggy,
 • dmuchańce, zorbing,
 • pikniki firmowe, imprezy w plenerze. 

Dla osób lubiących adrenalinę agencja zorganizuje skoki spadochronem pod okiem instruktorów.

Wyjazdy motywacyjne to świetne rozwiązanie nie tylko dla pracowników firmy, ale również dla kluczowych klientów. Agencja organizuje wyjazdy po całej Europie zapewniając najlepsze hotele, obsługę, gastronomię. Na miejscu uczestnicy mogą skorzystać z wielu atrakcji takich jak: regionalne imprezy, bankiety, grille, pikniki. Kompleksowe planowanie obejmuje również zapewnienie wygodnego i bezpiecznego  transportu oraz ubezpieczenie uczestników. 

Portfolio

Projekt Efektywny Events&Travel to firma, która funkcjonuje na rynku MICE i organizuje wyjazdy motywacyjne, integracyjne i szkolenia dla firm. Misją i celem firmy jest integracja zespołów pracowniczych, wzmacnianie i i ich rozwój po przez udział w wyjazdach integracyjnych. Firma prowadzi rownież programy szkoleniowo - integracyjne oraz programy związane z turystyką motywacyjną na terenie całej Europy. 

Poprzez tworzenie unikalnych scenariuszy zabaw i gier zwiększają zespołową efektywność. Przez cały czas działalności firma szuka nowych rozwiązań proponując coraz bardziej wyrafinowane programy integracyjne i formy zabawy. Agencja prowadzi analizy z przeprowadzonych imprez, ulepszając je i tworząc nowe scenariusze. Najważniejsza jest wysoka jakość usług i zadowolenie klienta, dlatego agencja dba i na bieżąco sprawdza hotele z którymi współpracuje. 

Programy zabaw i imprez motywacyjnych są zawsze przemyślane i w zaplanowane w taki sposób, aby miały aspekt edukacyjny. Celem tych zabaw jest poprawa komunikacji w zespole, kontrola stresu, polepszenie organizacji pracy, motywowanie. 

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij