Szybkie wyszukiwanie

Rebelia Media

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Rebelia Media posiada swoją siedzibę w Warszawie w województwie mazowieckim i prowadzi dla klientów biznesowych działania marketingowe, oraz realizuje niezapomniane eventy. Działają  kompleksowo wspierając klienta na każdym etapie realizacji wydarzenia. 

Oferta firmy zawiera:

Organizację eventów, która obejmuje kreowanie całej koncepcji biorąc pod uwagę wszelkie uwagi klienta oraz produkcję. Konferencje, kongresy, gale, akcje promocyjne, niestandardowe wydarzenia, kameralne spotkania biznesowe, a wszystko to dopracowane z niezwykłą starannością. 

Tworzenie filmów, animacji 3D i prezentacji multimedialnych.

Kompleksowe działania związane z PR - Agencja tworzy, realizuje i koordynuje przebieg działań promocyjnych i wizerunkowych zgodnie z celami postanowionymi przez klienta. Prowadzą również szkolenia związane z promocją i mediami społecznościowymi oraz budowaniem wizerunku. 

Akcje społeczne w których cyklicznie uczestniczy firma pomagając w organizacji całego przedsięwzięcia.

Myśli Odruchowe - tworzenie felietonów poprzez aktywne uczestnictwo w wydarzeniach kulturowych i biznesowych. 


Portfolio

Rebelia Media swoją karierę zaczęło od tworzenia realizacji filmowych i telewizyjnych. Na przestrzeni lat, gdy rynek zaczął się dynamicznie zmieniać, firma dostosowała się do potrzeb klientów - zaczęła tworzyć i realizować eventy.

Rebelia Media działa aktywnie w świecie kultury czerpiąc z nich inspirację. Współpracują z wieloma artystami i animatorami. Oprócz angażowania się w projekty kulturowe, zajmują się działaniami Pr-owymi oraz Food PR-em. Tworzą ciekawe projekty, wspierając klienta w komunikacji produktowej oraz w budowaniu pozytywnego wizerunku i przygotowywaniu strategii. 

Firma kompleksowo realizuje zlecenia, podchodząc indywidualnie do każdego projektu. Zajmują się organizacją jubileuszy, gali, kongresów, konferencji, event marketingu, pikników rodzinnych, imprezy plenerowych, road shows, launche produktów, akcji niestandardowych czy animacji sprzedaży. 

Firma działa według nowych standardów na rynku tworząc wyszukane animacje 3D, prezentacje multimedialne, filmy korporacyjne i dokumentacje eventów.

Na przestrzeni lat tworzyła dla:

  • Auto Świat 
  • Jim Beam 
  • PKO Cargo
  • Siemens
  • STOCK
  • Vestel
  • Warta
  • Lotto
  • Mitsubishi
  • Santander

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij